Serdar Gökalp - Serdar Yayında Resimleri

+ Yorum Gönder
Resimler ve Yerli Ünlü Resimleri Bölümünden Serdar Gökalp - Serdar Yayında Resimleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ORKUN
  Usta Üye
  Reklam

  Serdar Gökalp - Serdar Yayında Resimleri

  Reklam  Serdar Gökalp - Serdar Yayında Resimleri

  Forum Alev
  Serdar Yayında Resimleri

  serdar-gokalp-resmi.jpg

  Kısaca Kendini Tanıtan Yazısı :

  1982 de İstanbul da doğmuşum. Bak doğdum demiyorum çünkü hatırlamıyorum bana söylenen tarih bu...

  Hayatımı ilkokula başlayana kadar hiç yaşamamış sayıyorum. Herkes gibi misket oynadım, top sektirdim, zillere basıp kaçtım. O yaşlarda normal geliyor bunlar ama şimdi yapsak gebertirler dayaktan. Derler ya her şeyin bir zamanı var diye..


  İlkokul,orta okul derken liseye başladım nihayet ve işte ne olduysa lisede oldu. Hani bir ben vardır ya benden içeri Lise zamanı o içimdeki beni çıkarttı ve bana gösterdi. (Ne demek istedim ben de anlamadım) Lisenin bitmesine az bir vakit kalmışken bana "Sen komiksin bir şeyler yap" demeye başladılar ama sadece söylediler hiç şunu yap diyene rastlamadım.

  Liseden sonra okul hayatım devam etti ama evde oturdukça sıkılıyor, sıkıldıkça doluyor,doldukça daralıyor, daraldıkça sinirleniyor..(Bak bu böyle gider istesem 1 sayfa sırf bunu yazarım.) artık bir şeyler yapmam lazım diye düşünürken bir arkadaşımın telefonuyla geri döndüm hayaller aleminden.

  Arkadaşımın gaz vermesiyle beraber bir TV kanalında program yapmaya başladım. Sonra oradan ayrılıp bir radyoda sonra bir radyoda daha sonra bir radyoda daha.
  En sonunda 2005 yılının son aylarında Best FM'e geldim, haftasonu programcısı olarak bu yolculuğa başladım. Bundan böyle haftaiçi 22:00-01:00 ve Cumartesi 19:00-21:00 saatleri arasında bol neşe ve kahkaha ile sizlerle buluşuyoruz. Serdar nerede diye sormayın... Serdar Yayında !


  Serdar Gökalp Resimleri :


  serdar gokalp.jpg
 2. 2
  FULDEM
  Bayan Üye

  Cevap: Serdar Gökalp - Serdar Yayında Resimleri

  Reklam  Best Fm'den tanınan Serdar Gökalp, liseye kadar kendini tanıma dönemleri olduğunu anlatmaktadır. Lise bittikten sonra arkadaşının yardımı ile çeşitli radyolarda yayın yapmaya başlamıştır.+ Yorum Gönder
best fm serdar gökalp fotoları,  serdar gökalp fotoğrafları,  serdar gökalp biyografi,  serdar gökalp resimleri,  serdar yayında
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi