Google Talk

+ Yorum Gönder
MSN ve Chat Programları ve Yahoo,G-Mail,ICQ,Mirc Bölümünden Google Talk ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  P®ens
  !! Cümle Mühendisi !!
  Reklam

  Google Talk

  Reklam  Google Talk

  Forum Alev
  Artık arkadaşlarınızla ücretsiz konuşabilir ve onlara anlık mesaj gönderebilirsiniz


  Konuşma ucuzdur diyorlar. Google konuşmanın ücretsiz olması gerektiğini düşünüyor. Google Talk, her zaman, dünyanın dört bir yanında arkadaşlarınızla ücretsiz sesli görüşmeler yapmanızı veya onlara anlık mesaj göndermenizi sağlar. Google Talk size şu hizmetleri sunar:

  • Seçim: E-posta, anlık mesaj veya sesli görüşme ile iletişim kurun  • Kalite: Bilgisayarla konuşun fakat arkadaşlarınızı sanki aynı odadaymışlar gibi duyun.
  • Kullanım Kolaylığı: Gmail kişiler listeniz Google Talk’a önceden yüklenir, böylece birkaç tıklamayla arkadaşlarınızı davet edebilir ve onlarla konuşabilirsiniz.

  Google Talk beta durumundadır ve Gmail kullanıcı adı ve şifresini gerektirir.
  Uygulamayı indirerek, Hizmet Şartları’mızı ve Gizlilik İlkeleri’mizi kabul etmiş olursunuz. Hızlı indirme - modem üzerinden yaklaşık 3 dakika (1.3 MB) Windows XP/2000 ve minimum 56k bağlantı (geniş bant önerilir) gerektirir  Mac ve Linux kullanıcıları diğer IM istemcileri’ni kullanarak Google Talk’a bağlanabilir.


  http://rapidshare.com/files/17973689/googletalk-setup-tr.rar.html

 2. 2
  harvest
  Yeni Üye

  --->: Google Talk

  Reklam  Slm. bende bu program var gmail adresi aldığımda indirmiştim ama anlamadığım bir nokta bunu kullanabilmem için karşıdaki arkadaşımdada aynı program(google talk) mı olması gerekiyor. 3. 3
  TUANA
  Emekli
  Aşagıdaki lınk'den indirebilirsiniz..


  http://dl.google.com/googletalk/googletalk-setup-tr.exe
+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi