Tüm sistem bilgilerini veren program

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows XP Bölümünden Tüm sistem bilgilerini veren program ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  imparator_44
  Üye
  Reklam

  Tüm sistem bilgilerini veren program

  Reklam  Tüm sistem bilgilerini veren program

  Forum Alev
  AIDA32 Win32 platformlarında çalışan profesiyonal bir sistem bilgisi, diagnostic ve benchamrking programıdır. Anakartınız ve ona bağlı olan donanımlar hakkında bilgi veren ücretsiz bir yazılım arıyorsanız AIDA'yı deneyebilirsiniz. Bilgisayarda yüklü bulunan Windows bileşenler hakkında bilgi sunmanın yanı sıra, işlemci, sabit disk, CD/DVD ROM, AGP/PCI/PCI Express yuvaları, klavye, fare, yazıcı, ağ kartı gibi donanımlar hakkında detaylı bilgi veren yazılımı, kullandıkları sistem hakkında bilgi edinmek isteyenlere ve deneyimli kullanıcılar çok beğenicek.

  Kurulum gerektirmeyen uygulama ekranda gösterdiği bilgileri HTML, CSV ve XML formatlarında bir doküman haline de getirebiliyor. AIDA 32 son verisyonu olan 3.94.2 ile son final versiyonudur.

  İNDİR 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: tüm sistem bilgilerini veren program

  Reklam  sistem bilgileri genelde aldığımız bilgisayarların özelliklerini bize gösterir ve buda uğraşmak istemeyen arkadaşlarımız için sistem bilgilerini öğrenmek basittir... pcwizard adındaki program tüm sistem bilgilerini bize gösterir ayrıca drivergenius kuramadığımız donanımların driverlerini kurmakta yardımcı olur+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi