Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows XP Bölümünden Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  50curtis50
  Usta Üye
  Reklam

  Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu

  Reklam  Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu

  Forum Alev
  Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu Mükkemmel Bişe Kaçırmayın


  Burdan İndir.

  http://rapidshare.com/files/21247609/VistaSidebarXPv22_by_ottoman21.rar

  ßy CurTis 2. 2
  irfancicek
  Üye

  --->: Windows Xp İçin Wista Kenar Çubuğu Mükkemmel Bişe Kaçırmayın

  Reklam  Buda xp için orjinal vista sidebar microsoftun sitesine bağlanıp vista için üretilmiş araçları indirip sidebarınıza ekleyebilirsiniz. Tamamiyle vista sidebarın aynısı. sadece sidebar olmayıp paket içerisinde program ve dosyalarınızı xp de vista uyumluluk modunda kullanmanızı sağlayacak yazıımda var. artık vistaya ait tüm yazılımları xpde kullanabileceksiniz. (vistada açılıp xp de açılmayan dosya ve yazılımlar için sağ kike vista uyumluluk modunda çalıştır seçeneği eklenmekte)

  http://rapidshare.com/files/65901688/Vista_Original_Sidebar_Installation_into_xp.rar.ht %20ml 3. 3
  dilek92
  Üye
  benim pc xp saat ayarını bulamadım yardımcı olur musunuz :confused:nerden yapabilirim:confused: 4. 4
  Hasan
  Özel Üye
  Windows Kenar Çubuğu nedir?

  Kenar Çubuğu, çalışma alanınızı daraltmadan, hızlı erişmek istediğiniz bilgileri düzenleme yolu sağlar.

  Kenar Çubuğu, masaüstü üzerinde bulunur ve özelleştirilebilir küçük programlar olan ve sürekli güncelleştirilen bilgileri görüntüleyerek pencere açmadan ortak görevleri gerçekleştirmenize olanak tanıyan araçlar içerir.

  Örneğin, düzenli olarak güncelleştirilen hava durumu tahminlerini, haber başlıklarını ve bir resim slayt gösterisini görüntüleyebilirsiniz.

  Windows Kenar Çubuğu'nu Özelleştirme
  Windows Kenar Çubuğu'nu gizleyerek, diğer pencerelerin üstüne yerleştirerek, araç ekleyerek ve çıkartarak, araçları ayırıp masaüstüne yerleştirerek ve daha pek çok değişiklikle özelleştirebilirsiniz.  Windows Kenar Çubuğu


  Kenar Çubuğu'nu nasıl açarım?


  Kenar Çubuğu varsayılan olarak açıktır, ancak kapattıktan sonra yine açabilirsiniz.
  Kenar Çubuğu'nu açmak için:

  •Başlat düğmesi , Tüm Programlar, Donatılar ve ardından Windows Kenar Çubuğu'nu tıklatarak Windows Kenar Çubuğu'nu açın.

  Kenar Çubuğu'nu özelleştirebilir miyim?


  Evet. Kenar Çubuğu'na yüklü araçlardan hangilerinin yerleştirileceğini ve hangilerinin kaldırılacağını belirleyebilirsiniz. Belirli bir araçtan Kenar Çubuğu'na birkaç tane ekleyebilir, bir veya birkaç aracı Kenar Çubuğu'ndan ayırarak masaüstüne yerleştirebilirsiniz. Açık bir pencerede çalışırken Kenar Çubuğu'nun görünür kalmasını isterseniz, her zaman için diğer pencerelerin üstünde olmasını ayarlayabilirsiniz. Ayrılmış araçlarınızı görünür tutarken, Kenar Çubuğu'nu kapatabilirsiniz.

  Ayrılmış olan tek araçlar da özelleştirilebilir. Örneğin, Saat ayarını yapabilir veya Slayt Gösterisi'ne ekleyeceğiniz resimleri seçebilirsiniz.


 5. 5
  FaİL£t
  Üye
  Ben Önceden Vista kullanıyordum Şimdi Xp kullanıyorum Vistanın Hiç Biiyini Ben Begenmedim Kenar Cubugunuda...

 6. 6
  mc_waho
  Yeni Üye
  tesekkurler paylasım için emegine saglık bi sey sorcam saati calıstıramadım ben bi yardımcı olursa sevinirim

 7. 7
  asasbjk
  Yeni Üye
  arkadaşım loadlibrary klasorune kopyala diyo nerede o acaba 5. evreyı yaparken 2 dosyayı loadlibrary de bulamadıgını soyluyo neyapacam?

 8. 8
  vaybenesite
  Yeni Üye
  cok gusel yapmııssın kardes ellerine saglıkta ya ben Su sizin verdiginiz ikinci link i indirdikten sonra birinci verdiginiz linkteki windows side bar calısmamaya basladı.Aslında sole yapıorr.
  ta tıklıorum acılıor hatta yanda simgesini de verior ama ben o simgenin uzerine geldigim andan itibaren simge kapanıorrr ama side barrr acılmıoorrrrr .Lutfen Yardım Ediiinnn.Ya Aslında hersey ilk basta ilk linki yukledigimde calısıodu ama ikincii bi yuıkledim bole kafaı yedi yardım edin PLs .Bu arada Payşasım İcin Tesekurler Cok Gusell

+ Yorum Gönder
xp hava durumu araç çubuğu,  windows xp kenar çubuğu araçları indir,  xp kenar çubuğu indir,  kenar çubuğu indir xp,  xp kenar çubuğu türkçe
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi