Vista için tema sitesi

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows Vista Bölümünden Vista için tema sitesi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  by_aykol42
  Yeni Üye

  --->: vista için tema sitesi

  Reklam  hocam acil cevap istiyorum lütfen bu verdiğin tema sitesindeki temaları orjinal vistaya mu kurabiliyotuz yoksa xp için vista teması mı bunlar?? 3. 3
  mehmet-22
  Üye
  ya bildiğim üzere vista teması pc ye yüklendiğinde bi daha silinemiyomuş yada değiştirlmiyo anca formatla düzeliyo denemeye değermi bilmiyorum 4. 4
  by_aykol42
  Yeni Üye
  kardeş sen ne kullanıyorsun xp mi yoksa vista mı?ben merak ettim şimdi bunlar xp için vista temasım mı yoksa orjinal vistalara da yükleniyor mu?

 5. 5
  mehmet-22
  Üye
  hocam acil cevap istiyorum lütfen bu verdiğin tema sitesindeki temaları orjinal vistaya mu kurabiliyotuz yoksa xp için vista teması mı bunlar??
  arkadaş başlıkta belitmiş zaten (vista için tema sitesi) bu xp için olamaz senin dediğin gibi orjinal olması imkansız


 6. 6
  by_aykol42
  Yeni Üye
  ben bunları kuramadım nasıl kurulum yapacağız??yardım edermisiniz temalar müthişl

 7. 7
  cxjphnix
  Emekli
  İlk önce system32de -uxtheme.ddl-;themeui.dll- shsvcs.dll' nin yedeklerini al. Daha sonra yukardaki dosyalara gel ve her birini sağ tıkla ve özeliklereden güvenlik,gelişmiş de ve orada üç tane satır olacak her birinine gel ve düzenle de ve tam kontrol'ü yazılı olduğu yeri işaretle ve tamam de.Aynı işlemi diğer iki dosya içinde yap.Yaptıktan sonra aynı dosyaya gel ve uzantılarını -dll- den -old- yap. http://www.winmatrix.com/forums/index.php?showtopic=11742 ve de yukarıda ki adresteki "6.0.6000.16386_XX.rar (mirror) (32bit)"i indir ve system32 deki dosyalarlar değiştir.Sistemi yeniden başlat ve verdiğim sitedeki temaları indir.İndirmiş olduğu sıkıştırılmış klasörü isteğin bir yere çıkar.Daha sonra ise masaüstünden sağ tıkla ve kişiseleştirmeden temalara gel.Orada tameların yazılı olduğu yerde göz at seçeneği var onu tıkla ve çıkarmış olduğun klasöre gel ve ".theme"uzantılı dosyayı yükle. ayrıcada bu siteden de yararlanabilirsin.

 8. 8
  HARUN9045
  Emekli
  Arkadaşım Bunları Nasıl Indirebilirim

 9. 9
  Small_Devil
  Özel Üye
  Alıntı HARUN9045 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
  Arkadaşım Bunları Nasıl Indirebilirim
  Hangi temayı indirmek istiyorsan onun başlığını tıkla açılan sayfada biraz aşağıya indikten sonra "Download: Temanın ismi yazar" o linki tıklayacaksın. ;)

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi