Crysis2 Çok kasıyor

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Crysis2 Çok kasıyor ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    infinitepowe
    Yeni Üye
    Reklam

Crysis2 Çok kasıyor

Reklam

Crysis2 Çok kasıyor

Forum Alev
    Merhaba;
    Bilgisayarıma Crysis 2 oyununu kurdum ancak oynarken cok kasıyor bunun sebebi özelliklerimin hangisinin kötü olmasıdır sizce?
    İşlemci:İnteL(R) Core(TM) i5 CPU M460 @2.53 GHz 2.53 GHz
    Ram:8.00 GB (kullanılabilir miktar 7.80 GB)
    Sistem türü:64 bit işletim Sistemi
    Ekran kartı:NVİDİA GeForce GT 320M
    Şimdiden Teşekkürler.

2. 2
    infinitepowe
    Yeni Üye

Cevap: Crysis2 Çok kasıyor

Reklam

Bu arada yazmayı unuttum ekran kartının belleği:1024 MB

3. 3
    cihat10
    Üye
    sistemin cok iyi hddlerini kontrol et özellikle c sürücüsünü dolu olduugnda oynları inanılmaz yavslatıyor birde arkaplanda calısan gereksiz uygulamarı kapat bunu için gamebooster programını kullanabilirsin crysis2 ciddi manada iyi bir sistem istiyor olur olmaz her makıne calıstırmaz...

4. 4
    infinitepowe
    Yeni Üye
    teşekkür ederim kardeşim bi deneyeyim dediklerini

5. 5
    anti-man
    Yeni Üye
    kardeşim 1GB ekran kartı en az 2 GB ram olacak işlemcide çok onemli en az çift çekirdek olması lazım o oyunu bende oynadım harika ayrıca türkçe dublajı çok güzel harika...

6. 6
    Maximilyan
    Üye
    Dostum ben o Pc ile ne oyunlar oynarım ya sen ne diyon bende bir bilgisayar var intel dual core 2,6 işlemcisi var 1 gb paylaşımlı ekran kartı üzerine 3 gb ram ile basit bir anakart ile oynadığıma göre senin gameeboooster falan kullanman bile gerekmez bence sistemini sen birdaha gözden geçir.. ;)

7. 7
    Ziyaretçi
    bende de kasıyor imb lenevo kullanıyorum dizüstü

2gb ram,760 mb ekran kartı,win7 ultimate,
    işlemci:Intel(R) Pentium(R) Dual CPU T3400 @ 2.16GHz 2.17 GHZ
    Sistem türü:32 bit İşletim Sistemi

sizce yeter mi ? en düşük kalitede oynuyorum ve orjinal cd aldım(internetten indirmeden,korsan cd'ciye gitmeden)

8. 8
    Ziyaretçi
    Arkadaşım driverlerini güncelle,sonra çalıştıra msconfig yaz ve gereksiz programları başlatma(mesela steamla skype),hem bide çok oyun indirip ardından siliosan eğer bilgisayarın cpu dengesini bozarsın ve pc ısınır ve mario olsa bile kasar.Mesela sana programlar önercem
    1-Wise disk cleaner
    2-CCleaner

Eğer kastıran programları silmek istersen wdc ama regeditte olan sıkıntıları geçirmek istersen ccleaner bunlar oyunları kastırır.Mesela bende crysis 2 kasmıo çünkü sistem yeterli(seninde yeterli zaten) :D

+ Yorum Gönder
crysis 2 kasma sorunu,  crysis 2 kasıyor,  crysis 2 kasma sorunu çözüm,  crysis 2 kasma sorununa çözüm,  crysis 2 windows 7 kasma sorunu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi