Yerel disk D: de bi klasörü silemiyorum

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Yerel disk D: de bi klasörü silemiyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    fırtına6141
    Yeni Üye
    Reklam

Reklam

Forum Alev
    arkadaşlar ben win 7 yi yeni kurdum ve D: de bi klasör oluştu 11c174e3749693767502 bu adda.iki tane vardı birini sildim diğerini silemiyorum sebebi ise bu dosyanın izin vermemesi.silmem lazım..virüs olacağını sanmıyorumm. acil yardım..:S

2. 2
    fırtına6141
    Yeni Üye

--->: yerel disk D: de bi klasörü silemiyorum

Reklam

bide klasörün üzerinde kilit işareti var onu nasıl kaldırabileceğimi söyleyin ben beceremedim..belki kalktıktan sonra silebilirim dosyayı..

3. 3
    fırtına6141
    Yeni Üye
    arkadaşlar klasörü kullanan isim S-1-5-21-1993962763-823518204-725345543-1003 bu..izin vermiyor silmeye..

4. 4
    fırtına6141
    Yeni Üye
    arkadaşlar şimdi bu yazdığım bi kullanıcı hesabı old anladım. ama silemiyorum

5. 5
    fırtına6141
    Yeni Üye
    arkadaşlar resim olarak nasıl yükleyebilirim bu konuyu..

6. 6
    fırtına6141
    Yeni Üye
    arkadaşlar yardıma gerek kalmadı sorunu hallettim

7. 7
    anti-man
    Yeni Üye
    kardeşim Unlocker programı var çok basit bi proğram indir kur bu programla sile bilirsin

8. 8
    pisagor_53
    Yeni Üye
    format atarsan sorunu çözebilirsin. virüs yada spam kapmıştır...

9. 9
    Maximilyan
    Üye
    Unlocker programı

gayet Kolay Kurulumu ve kullanışı olan bir program Derdine derman olacağından eminim
    Öncelikle programı ücretsiz demo versyonunu indir ve kulum bittikten sonra bilgisayarım masa üstüne sağ tıla ve yenile sonrasında D: bolümüne girerek silinmeyen klasöre gel ardında sağ tıkla orada Unlocker seçeneğini göreceksın program ingilizce ise delete seçeneğini sec ve sonrasında gerisi tamamen sana kalmış bir işlem.. İyi Forumlar...

10. 10
    halitsener
    Yeni Üye
    silemessin hdd 2 bolümmüş oldugu için wındows d surüçüsüne yama bırakır sen sildigın daha öncekı wındows sa ayitti kolay gelsin

11. 11
    Mddata
    Emekli

Cevap: yerel disk D: de bi klasörü silemiyorum

Reklam

Sistem dosyası olabilir ondan silinmiyordur

12. 12
    Ziyaretçi
    unlocker işimi gördü bir klasör de kilit işareti vardı altında 10 larca klasör ve içlerinde 3 er adet silinemeyen salt okunurlulukları kaldırılamayan dosya hepsini 10 saniyede sildi teşekkürler

+ Yorum Gönder
d deki klasörü silemiyorum,  bilgisayarin yerel disk d den tamamen silme
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi