Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar. ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    by_brian
    Üye
    Reklam

Reklam

Forum Alev
    Arkadaşlar ben yeni bir leptop aldım.Vestel Markalı
    Nvidia Geforce 8400m Gs Ekran kartı
    İntel Core Duo 2 İnside işlemci
    2.10 Ghz
    Anakart T6500 Model
    2gb ram
    ekran kartı:256Mb'mış ama ramdan alınca 1020'gb oluyormuş.
    Sizce ben bu sistemle hangi oyunları falan oynarım.
    Birde sistemim nasıl ??

2. 2
    wn.enya
    Üye

--->: Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

Reklam

vestelse bir şey olmaz o bilgisayardan sen kafadan kaybettin
    ve ekran kartın paylaşımlı bu da kötü olduğunu gösterr
    çok kötümser ya da açık sözlü olduğumu düşünebilirsin ben sana doğruyu söylüyorum
    oyun oynamayı unut
    bilgisayarının uzun süre dayanmasını istiyorsan tabii ki...
    bence o bilgisayarı oyun oynayarak kasma.

3. 3
    ENGİN
    Özel Üye
    Ekran kartınızın genel özellikleri verecek olduğum linkte mevcuttur.

http://www.notebookcheck-tr.com/NVidia-GeForce-8400M-GS.9940.0.html

Son çıkan oyunları büyük ihtimalle oynatır ancak kasma-yavaşlama söz konusu olabilir. Nedeni ise ekran kartının mb'ı bellek (ram)'den kullanacağı için belki sorun yaşanabilir. İşlemcin çift çekirdek o konu da bir sorun yok. Zaten çoğu oyunlar İntel ve Nvidia tabanlı olduğu için pek bir sorun çıkmaz.

4. 4
    by_brian
    Üye
    'wn.enya' ama ben wolfteam,Need For Speed Pro Street Oynuyorum o oyunlarda kasmıyor senin dediğin oyunlar hangisi O oyunları denedim oldu.Ama O Oyunlarda hoşuma gitmiyor mesela Call of Duty 3 Falan oynayabilirmiyim yada Black ops
    yada gta 4 gibi mesela...

5. 5
    ENGİN
    Özel Üye
    Black ops
    yada gta 4 gibi mesela...
    Gta4 işlemci ağırlıklı bir oyun olduğu için büyük ihtimalle oyuna girmekte bile zorluk çekersiniz. Oyun çalışır ama inanılmaz derecede takılma olacağı için hiç oyunu kurmayın derim. Aynı durum Black Opss içinde geçerli..

Ben sürekli oyun oynarım diyeceksiniz o zaman laptop'u elinizden çıkartıp orta seviye bir masaüstü PC toplayın bence.. Bu seviye laptop'lar oyun için değil çünkü.

----

Ama Call of Duty 3 oyununu rahatlıkla orta seviye ayarlar da oynatır.

6. 6
    by_brian
    Üye
    peki ben bir bilgisayarıcıya sordum gta 4 açar dedi low ayarlarda oynarsın falan dedi ben low'a razıyım ama oyunu aldım 4 cd koplayadım pc ye zipleri bir yere çıkarttım c ra ck yaptım social clube üye oldum ama genede açmıyor açarken bu hatayı veriyor ya deli olucam.Oyuna 15 Tl verdim neden açmıyor oyun bu hatayı veriyor''Gta IV fatal error ws10'' işte bu hata açılışta ve oyun açılmıyo gta launch falan yazıyo ona tıklıyom ordada orginal bişeyler yazıyo disk falan anlamadım nolur yardım edin...

7. 7
    NormanCı
    Özel Üye
    Buradan Dene Birde Buradan İndirip Yapmayı Dene Bir Faydam Dokunursa sevinirim..!
    Oyunda giderilen sorunlar şöyle;

- Ağaç gölgelerindeki sorun giderildi.
    - Gece gölgelerindeki sorun giderildi, artık daha yüksek FPS alabileceksiniz.

- Video editör sorunu giderildi. Artık müzik eklenen videolar Social Club'e upload edilebilecek.

- "Clip Capture OFF" konumundayken deniz kenarlarında meydana gelen yavaşlamalar giderildi.

8. 8
    cihat10
    Üye
    Gta sistem özellikleri black ops'u vermeye bile gerek yok kaldırmaz 1gb ekran kartıyla bile hafif kasıyor bende gerci dolulukla alakalı ama senın sistemin cok yetersiz...

9. 9
    by_brian
    Üye
    Arkadaşar Benim Bir Arkadaşımda Call Of Duty Black ops cd si vardı bende zarar olmaz diye yükledim.Açtı ama kasıyor ekran karıtını zorlar yakarsın diyorlar doğrumu bu??

10. 10
    EvoLution~
    Yeni Üye
    Yo iyide gerçekten sistem harika ama ekran kartını değiştir ekran kartı nvdıa geforce olsun ama 256 ysa 1 gb yap falan.

11. 11
    ENGİN
    Özel Üye

Cevap: Yeni bir laptop aldım sizce bu nasıl ve hangi oyunları açar.

Reklam

Arkadaşar Benim Bir Arkadaşımda Call Of Duty Black ops cd si vardı bende zarar olmaz diye yükledim.Açtı ama kasıyor ekran karıtını zorlar yakarsın diyorlar doğrumu bu??
    Chip ısınma sonucu tabi belki yanabilir. Size söylediğim gibi bu ekran kartı ile oyun oynamanız inanılmaz zor. 1gb ya da 2gb bile gerek yok. Örnek diyelim ki Ekran kartı 2gb olsun saat ve işlemci hızları düşük olduktan sonra mario oyununu bile zor oynatır. MB'a bu kadar takılmayın. Önemli olan Ekran kartı işlemci ve saat hızlarıdır..

12. 12
    by_brian
    Üye
    ''EvoLution~'' arkadaşım laptop ekran kartı değişmezmiş benim bildiğim

+ Yorum Gönder
1. Sayfa 12 Sonuncu8Sonuncu9
laptop hangi oyunları kaldırır
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi