Windows 7 FB Teması

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Windows 7 FB Teması ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 1
    z.aktug
    Üye
    Reklam

Windows 7 FB Teması

Reklam

2. 2
    by_brian
    Üye

--->: Windows 7 FB Teması

Reklam

bu tema windows 7 home basıc'e olurmu?

3. 3
    z.aktug
    Üye
    bu tema windows 7 home basıc'e olurmu?
    Win7 tüm sürümlerine olur, yalnız daha önce hiç tema yüklemediyseniz, dosya içerisindeki kurulum talimatlarını okuyarak nasıl yapıldığını açıkça görebilirsiniz.

4. 4
    barisbaris
    Üye
    Win7 tüm sürümlerine olur, yalnız daha önce hiç tema yüklemediyseniz, dosya içerisindeki kurulum talimatlarını okuyarak nasıl yapıldığını açıkça görebilirsiniz
    Windows 7 nin Homepremium ve üst modelleri için uygundur. home basicde kişiselleştirme menüsü yok

5. 5
    efsane
    Yeni Üye
    Merhaba, öncelikle bir fenerbahçeli olarak böyle bir temayı paylaştığınız için teşekkür ediyorum, küçük bir sorun yaşadım bunu bilgisayara kurarken, bilgisayarımda windows home premium var fakat temayı kullanamıyorum dediğiniz gibi öncelikle temanın dosyasını windows un kurulu olduğu C ye attım ama bilgisayar tekrar açıldığında temayı bulamadım, herhangi bir çözüm öneriniz var mı?

6. 6
    Maximilyan
    Üye
    Fener bahçeli arkadaşlara hayırlı olusun

7. 7
    Ziyaretçi
    süper bir tema...çok beğendim

8. 8
    Ziyaretçi
    qzl bir tema

+ Yorum Gönder
windows 7 fenerbahçe teması indir,  fenerbahçe teması indir windows 7,  fenerbahçe teması windows 7 indir,  windows 7 fenerbahçe teması,  fenerbahçe temaları windows 7 indir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi