Müjde! Düşük İşlemcisi Olanlar da Windows 7 Kullanabiliyor. Pentium II'de Denendi!

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Müjde! Düşük İşlemcisi Olanlar da Windows 7 Kullanabiliyor. Pentium II'de Denendi! ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ULtRaDяagoN
  Usta Üye
  Reklam

  Müjde! Düşük İşlemcisi Olanlar da Windows 7 Kullanabiliyor. Pentium II'de Denendi!

  Reklam  Müjde! Düşük İşlemcisi Olanlar da Windows 7 Kullanabiliyor. Pentium II'de Denendi!

  Forum Alev
  Windows 7'nin düşük yeterlilikteki PC konfigürasyonlarında çalıştığı biliniyor. Fakat konfigürasyonun en düşük limiti ne olacak?

  Geçtiğimiz hafta içersinde Amerika'da çılgınca bir test yapıldı. Windows 7 Beta sahibi, işletim sistemini Intel Pentium II 266 MHz işlemci ve 128 MB belleğe sahip bir bilgisayara kurdu. Sorunsuz kurulum sergileyen Windows 7 işletim sistemi 96 MB bellekle de aynı sistemde çalıştı. Sistemde 64 MB bellek olduğun da ise ekranda "yetersiz hafıza" ve yeniden başlat seçeneği çıktı ve kurulum gerçekleşmedi.
  Windows 7 işletim sisteminin 10 yıl önceki donanım konfigürasyonun da çalışması oldukça garip bir durum aslında. Ama şunu söylemekte fayda var. Bu sistemde Windows 7 işletim sistemi çalışıyor olsa bile bu her ihtiyacınızı karşılayacak anlamına gelmiyor. Tabii ki sistemin performansı oldukça düşük. Şimdi herkes Microsoft'tan haber bekliyor. Bakalım Microsoft, Windows 7'nin minimum sistem gereksinimini ne zaman açıklayacak?

 2. 2
  DURİE
  Bayan Üye

  Cevap: Müjde! Düşük İşlemcisi Olanlar da Windows 7 Kullanabiliyor. Pentium II'de Denendi!

  Reklam  git gide işletim sistemleri daha az yer kaplamaya ve daha portatif çalışmaya özen gösterdi zira düşük bütçeli bi bilgisayarda artık windows 7 mümkün bu alt kesim için iyi oldu bi nebze+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi