Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu Adım Adım (Resimli Anlatım)

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Windows 7 Bölümünden Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu Adım Adım (Resimli Anlatım) ile ilgili Kısaca Bilgi
  1. 13
    safkan33
    Yeni Üye
    Reklam

--->: Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu Adım Adım (Resimli Anlatım)

Reklam

arkadaşlar o kadar ram ve o kadar sabit diskte boş alan mı istiyor bu meret yahu :D:D
    çokmuş. neyse gerçekten güzel anlatım ellerine sağlık.
    ForumAlev --->: Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu Adım Adım (Resimli Anlatım)

2. 14
    apoet
    Yeni Üye
    Bende yeni windows 7 indirdim 32 bit 2,40gb DVD ye windows7.iso olarak yazdım ama bios başlarken f11 basıyorum oradan dvd boot ediyorum ama - yanıp sönüyor xp açılıyor.
    Yardımcı olurmusunuz
    .

arkadaşım bildiğim kadarıyla f 11 e basmana gerek yok direk kuruluma geçmesi gerekiyor en azından öyle olmalı ben senin makinanın özelliklerine sahip 12 tane makinaya kurdum hepside gayet memnun ama format attığın cd de bir sorun olabilir

3. 15
    derya1978
    Yeni Üye
    s.a ben recorvery kurtarma dvd oluşturdum burdan ansıl win 7 toshıba sistemine yüklerim anlatıermısınız

4. 16
    baha42
    Yeni Üye
    Selam Arkadaslar Ben Wısta Kullanıyorum Ama Gercekten Memnun Degılım Bende 3 Gb Ram 360 Gb Hardt Dısk Var Wındovs 7 Yı Nerden ındırıp Kurabılırım Yardımcı Olursanız Sevınırım Bosuna Para Vermek ısdemıyorum Zaten Oldugundan Fazla Para Kazandı Bıll Gates Efendı Dunyanın En Zengını Oldu Adam Bızlerın Sayesınde Esen Kalın Hepınız

5. 17
    plakorumm
    Üye
    dostum microsoft kullanıcıları için 180 gün yada 60 ila 30 gün gibi süreyle windows 7 yi denemeleri için bizlerin koyuyor sitesinde.satın alcaksan o başka :).. sahte lisanla full sürümleri crakli piyasada dolu ama burda bu forum da bu tür şeyler yasak o yüzden dediğim gibi :)

6. 18
    Denizcan
    Usta Üye
    Microsoft yazılım sahtecili konusundaki karşı tavrını iyice artırıyor windows 7 ye yapılan sahtecilik hareketlerinin takibi yaparak günceleştirmeler sayesinde bu tehlikeleri pasifleştiriyor.
    şu bir gerçektir ki hiçbir korsan yazılımda tam destek ve güven durumu sözkonusu değil.

özellikle windows konusunda korsan yazılım kullanıcıları tereddütte kalıyor bu güncellemeleri yapsam windowsum lisansa düşermi yapmasam açıklar başıma dert olur ve windowsumun ömrünü kısaltırmı

Bilgisayarımızın en önemli bileşenlerinden birisi olan işletim sistemimiz lisanslı bilgisayarımız yazılımsal anlamda güzenli = kafamız rahat eşitliğini sağlamak adına lisanslı windows kullanımını öneriyoruz ;)

7. 19
    samisayin42
    Yeni Üye
    İşletim Sistemleri Yüklenmesi ve Kullanımı bunu bana link olarak gnderirmsniz acil ltfen ...

8. 20
    samisayin42
    Yeni Üye
    buraya nasıl yorum yapıyoruz arkadaşlar ...

9. 21
    samisayin42
    Yeni Üye

Cevap: Windows 7 İşletim Sistemi Kurulumu Adım Adım (Resimli Anlatım)

Reklam

İşletim Sistemleri Yüklenmesi ve Kullanımı diye ödewm var slaytlı power pointten hazırlanıp hocaya teslim edlicek arkadaşlar yardım edersiniz sevinirm...

10. 22
    KeşmekeŞ
    Özel Üye
    İşletim Sistemleri Yüklenmesi ve Kullanımı diye ödewm var slaytlı power pointten hazırlanıp hocaya teslim edlicek arkadaşlar yardım edersiniz sevinirm
    Forumda ödev paylaşmak ve istemek yasaktır.

11. 23
    Maximilyan
    Üye
    Resimlerde Disk bölme ve Disk biçimlendirme konusuda yer alsaydı konunun kalitesine kalite katacak gibi geliyor bana bilmeyen arkadaşlar genelde disk biçimlendirme ve disk bölmede çok takılıyorlar varsa sana zahmet onuda paylaş bize Şimdiden teşekküler...

12. 24
    kerem2018
    Yeni Üye
    Bilgiler için teşekkürler emeğinize sağlık. Win7'de ilk kurulumda hdd'yi nasıl bölüyoruz?

+ Yorum Gönder
işletim sistemi kurulumu,  windows 7 işletim sistemi kurulumu,  işletim sistemini bilgisayara kurmak,  windows 7 kurulumu resimli anlatım,  işletim sistemi kurulumu resimli anlatım
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 18 kişi