Vbulletin Lisans nasıl alınır resimli anlatımı

+ Yorum Gönder
Webmaster ve vBulletin Bölümünden Vbulletin Lisans nasıl alınır resimli anlatımı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  ACİL
  Özel Üye
  Reklam

  Vbulletin Lisans nasıl alınır resimli anlatımı

  Reklam  Vbulletin Lisans nasıl alınır resimli anlatımı

  Forum Alev
  Benzer konular var ama resimler kırık veya yetersiz. yeniden resimli anlatımını hazırladım.
  www.vbulletin.com agirelim
  Purchase tıklıyoruz

  Vbulletin owned licence 180 usdlik süresiz lisansı 1 yapıyoruz.  Her adımdan sonra olduğu gibi continue ile ilerliyoruz.

  Bu sefer çıkan sayfayı ellemiyoruz direk geçelim. bu sayfa vbulleini onlar kurması için ödenen paradır  Bu bölümde yıldızlı kısımlara bilgiler yazılacak. sorun yaşamamak için kredi kartı sahibinin bilgilerini yazın aksi takdirde sorun çıkabilir.  Bu bölümde hangi site üzerinden satın alacaksanız onu seçiyorsunuz ben sadece paypalı kullandım tavsiye ederim sorun yaşamadım şimdiye kadar.  Ve son adım pay with paypal a tıkladığınız zaman paypala yönleneceksiniz ve 180 usd yi paypaldan kesecek.  Tabi paypala daha önceden kayıt olmuş ve onaylarını tamamlamış olmalısınız.
  180 usd yi ödedikten sonra lisansınız hemen aktif olacak mailinize gelen şifrelerle members ten giriş yapıp sitenizi ekleyebilir ve lisanslı dosyalarınızı indirebilirsiniz.
  vBulletinin doğrulanmış kredi kartı isteyip istemediğini hatırlamıyorum eğer 180 usd kesintiden sonra kartı doğrulamanızı isterse. bankanızın müşteri hizmetlerini arayıp veya interaktif şubeniz varsa girip ufak kesintiyi öğrenin ve paypaldan kredi kartınızı o rakam ile doğrulayın. 2. 2
  DELLATOR
  Üye

  --->: Vbulletin Lisans nasıl alınır resimli anlatımı

  Reklam  Uzun Zamandır herkesin aklına takılan bir soruydu.
  Teşekkürler Acilservis. 3. 3
  16BAK161963
  Yeni Üye
  Arkadaslar bisey sorucam Vbulletindeki kayitli olan mail adresimizi degistirme imkanimiz var mi acaba , bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim..tesekkür ederim.. 4. 4
  ACİL
  Özel Üye
  http://members.vbulletin.com/membersupport_contactform.php buradan ticket atabilirsin. Yazıyı ingilizce olarak yazman gerekiyor sanırım.

+ Yorum Gönder
vbulletin lisans nasıl alınır
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi