Teori 6:Aydınlanmış olanlar ve majestik

+ Yorum Gönder
Her Telden ve Uzay Bölümünden Teori 6:Aydınlanmış olanlar ve majestik ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  aybuke
  Usta Üye
  Reklam

  Teori 6:Aydınlanmış olanlar ve majestik

  Reklam  Teori 6:Aydınlanmış olanlar ve majestik

  Forum Alev
  Komplo teorilerinin esas unsuru yani ortaya çıkma nedeni gizli devlet kuruluşlarıdır. Ufolog William L. Moore’a göre Amerikan Başkanı Harry Truman’ın başkanlığında kurulan Majestik-12 gizli bir devlet kuruluşuydu ve bu birimin amacı dünya dışı canlılarla ilgilenmekti. Fakat bazıları Moore’un sahte bilgilere dayanarak böyle bir şey iddia ettiğini söylüyorlardı ve de böyle bir departman asla olmamıştı.
  Uzayla bağlantılı olan bir diğer örgüt ise aydınlanmış olanlardır. Bu organizasyon hakkında yüzlerce teori üretilmişti, ve bazıları bu organizasyona diğer tüm gizli kuruluşların rapor verdiğini iddia etmektedir. Bu listedeki teorilerin ikincisi ise bu organizasyonda yer alanların Dünyamızın dışından gelenler ile insanoğlunun bir karışımı olan bir canlı türünün torunları olduğu yönündedir. Bu teoriye göre, bu melez nesilden gelenler kimliklerini gizleyerek Dünyanın tüm ülkelerinde önemli devlet görevlerine geldikleridir. Ve bunların amaçlarının Dünya’yı yavaş yavaş Dünya dışından gelecek canlıların koloni oluşturmasına hazırlamaktır. Şüpheciler delillerin yetersiz olduğundan ve böyle bir organizasyonun olmadığından söz ederler. Fakat inananlar ise aydınlanmış olanların çok etkin çalıştıklarını ve arkalarında hiçbir kanıt bırakmadan çalıştıklarını söylüyorlar.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Teori 6:Aydınlanmış olanlar ve majestik

  Reklam  uzay dışı varlıklar dünyayı ele geçirecekmiş ya komplo teorisi diyorlar ya ben size komplo olmayan bir şey söyliyeyim dünyayı ele geçirmiş bir ileri var zaten şu amerikalılar acaba uzaylımıdır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi