Türksat resmi veb sitesi ve promo kanalında vurgulanan kanallar

+ Yorum Gönder
Elektronik ve Uydu Alıcıları Frekanslar Bölümünden Türksat resmi veb sitesi ve promo kanalında vurgulanan kanallar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  sun1548
  Yeni Üye
  Reklam

  Türksat resmi veb sitesi ve promo kanalında vurgulanan kanallar

  Reklam  Türksat resmi veb sitesi ve promo kanalında vurgulanan kanallar

  Forum Alev
  uzun süredir takip ediyorum, www.eurasiasat.com.tr adresine girildiğinde
  haberler bölümünde hep aynı kanallara vurgulama yapılıyor. Hep ilk sıralarda verilen "türksatta yeni kanallar" bölümü 10 ağustos 2006 tarihi itibarı ile aynen aşağıdaki şekilde.

  "Türksat’ta yeni kanallar
  Türksat 2A uydusu üzerinden yayın yapan kanallara yenileri eklendi.
  * 12 Aralık’ta test yayınına başlayan SU TV, yeni yılla birlikte olağan yayına geçti.SU TV yayınları artık, Türksat 2A (Eurasiasat 1) uydusu üzerinden Türkiye ve Avrupa başta olmak üzere, Türkî Cumhuriyetler ve K.K.T.C. gibi birçok ülkenin izleyicisine rahatlıkla ulaşıyor.
  * Türksat 2A uydusu üzerinden test yayınına başlayan Cem TV, Şubat ayında normal yayına geçti. Renk Radyo TV Yayıncılık Şirketi tarafından kurulan kanal, ‘kültür-sanat’ ağırlıklı programlar yapıyor.
  * Türkiye’nin her tarafından yayınlarının daha güçlü sinyallerle rahatlıkla izlenebilmesi için Türksat 2A uydusu üzerinden yayına başlayan Düzgün TV, yeni yılın ilk aylarında normal yayına geçti."

  Bu TV kanallarına başka şekillerde de bolca yer verilmekte. Bu arada eurasiasat promo kanalında da bu kanal isimleri uzun süre yer aldı. Bir de number 1 tv ve radyo klas için ayrı bir band dönüyor, hem tv hem de radyo frekansları devamlı tekrarlanıyor, bu kanalları da merak adiyorum ayrıcalığı nerede. 2. 2
  TürkBuraks17
  Üye
  Reklam  galiba anlamadım :confused: :confused: :confused:+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi