Kalomoira Kimdir?

+ Yorum Gönder
Biyografi ve Ünlü Bayan Sanatçı Biyografileri Bölümünden Kalomoira Kimdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Fatal
  Özel Üye
  Reklam

  Kalomoira Kimdir?

  Reklam  Kalomoira Kimdir?

  Forum Alev


  Kalomoira

  Kalomoira (Καλομοίρα Sarantis,31 Ocak 1985,New York, Amerika Birleşik Devletleri),Yunan-Amerikan Şarkıcı.Yunanistan ve Güney Kıbrıs Rum Yönetimi'nde Ünlüdür.

  Biyografi

  Kalomoira, Amerika'da Carol olarak bilinen, Nassau ilçesinden seslenir, New York. Yunan-Amerikalı lokanta sahipleri Nikos'a doğmuştu, ve (Helen) 31 Ocak'ta Sarantis'in olduğu Eleni, 1985. Onun, bir kız kardeşi var. O, (Eve dönüş kraliçesi) 2003'te onun lisesinde Bayan batı Hempsteaddı. İngilizce'yi öncelikle konuşmaya rağmen , Kalomoira, onun kuzeninden bir uçta Yunanistan'a gitti, ün hikayesinde yarışmak (Yıldız akademisi, bir gerçeklik yetenek gösterisinden ruhsatlı Birleşik Devletler'de Amerikalı idola benzer, ve Birleşik Krallık'ta pop idolu). O, çok daha iyi bir düzeye bilgili Yunan'dan beri sahip, önceden gülünen olmuş olmak, ve lisanda onun yoksul becerileri için kusur buldu.2008 Eurovision Şarkı Yarışması'nda Yunanistan'ı Secret Combination adlı şarkıyla temsil edecektir.
 2. 2
  MÜCEN
  Bayan Üye

  Cevap: Kalomoira Kimdir?

  Reklam  viyolo çalan aslen yunanistanlı amerika birleşik devletlerinde doğan kıbrısmrum kesiminde çok sevilen yunanistan adına eurovision şarkı yarışmasında üçüncü olan sanatçıdır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi