Gizemli Yapıtlar

+ Yorum Gönder
Tarihimiz ve Tarih ve Yapıtlar Bölümünden Gizemli Yapıtlar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  gökçe34
  Özel Üye
  Reklam

  Gizemli Yapıtlar

  Reklam  Gizemli Yapıtlar

  Forum Alev  Dünya üzerinde yer alan, bilinen ve bilinmeyen pek çok gizemli yapıt mevcuttur. Bu yapıtların keşfi ve incelenmesi ile pek çok ilginç bulgu elde edilmiştir. En çok üzerinde durulan konu günümüzden binlerce yıl öncesine ait olan yapıtların, mevcut konumları, yapılış şekil, amaçları ve tüm bunların o zamanda nasıl mümkün olduğudur.

  Günümüzden binlerce yıl önce yapılmış olan yapıtların astronomi bilimine bu kadar hakim bir şekilde oluşturulmuş olmaları dikkat çekicidir ve anlaşılamaz olarak görülmektedir.

  Bu nedenle de bu yapıtlardaki ortak noktanın, yapımlarında uzaylıların katkısının olduğu yönünde mantıksız görüşler de bulunmaktadır. Geçmişten günümüze insanoğlu aklının almadığı durumları izah etmek için hep doğaüstü varlıkları kullanmıştır. Oysa bu yapıtlar insanoğlunun başarılarıdır.

  Asıl düşünülmesi gereken o dönemde bu kadar bilgiye sahip olan toplumların nasıl olup da ortadan kalktıkları ve bu bilgiler yeni nesillere aktarılabilseydi bugün dünya teknolojisinin ne boyutta olacağı olmalıdır.
 2. 2
  İLKİN
  Bayan Üye

  Cevap: Gizemli Yapıtlar

  Reklam  tarihin en gizemli yapıtı kuşkusuz mısır miramitleridir her yıl binlerce turistin ziyaret ettiği yapı günümüzde halen esrarengiz yapısını koruyan yegane yapılardandır+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi