Prince of Persia: The Two Thrones Tam cözüm

+ Yorum Gönder
Tanıtım ve Tam Çözüm ve İncelemeler Bölümünden Prince of Persia: The Two Thrones Tam cözüm ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  babapolat
  Emekli
  Reklam

  Prince of Persia: The Two Thrones Tam cözüm

  Reklam  Prince of Persia: The Two Thrones Tam cözüm

  Forum Alev
  Prince of Persia: The Two Thrones
  Tam Çözüm


  - Speed Kill tekniği oyunun pek çok noktasında düşmanlarla fazla dalaşmadan sizi kısa yoldan başarıya ulaştıracağından ve Boss dövüşlerinde kesinlikle kullanmak zorunda olacağınızdan bolca kullanmaya çalışın ve kendinizi geliştirin.

  - POP: The Two Thrones’un 6 adet gizli güç gelişimi bulunmaktadır. Oyunun bir evvelki versiyonundan farklı olarak Two Thrones iki farklı son içermemektedir. (Orhan Topaç ve Kingred'e teşekkürler.) Yani güç gelişimlerini kaçırsanız dahi oyunun normal şekilde bitirebileceksiniz. Toplayamadığınız bir tanesini almak için daha eski bir kayıt noktanızdan yeniden başlamanız gereklidir.

  - Oyunun herhangi bir anında sol alt köşede göz işaretini gördüğünüzde “Q” tuşuna basarak kuşbakışı görünüme geçebilir, çevredeki düşmanları ve rampaları daha rahat görebilirsiniz.

  Güç gelişimlerinin nerede olduklarına aşağıdaki linklerden bakabilirsiniz:


  TAM ÇÖZÜM:

  Kapının altından yuvarlanıp, sola ilerleyin. Tahta platforma çıkıp karşıdaki platforma atlayın. Platformdan platforma atlayarak U şekli çizin. Sonunda diğerlerinden daha uzak mesafeli platformu gördüğünüzde bu sefer duvarda yürüyerek karşıya geçin. Ateşe ulaştığınızda duvara tırmanıp çıkıntıya tutunun. Sola devam edin ve merdivenden aşağı inin. Yolu takip edin. Açıklığa ulaşınca sütuna atlayın. Sütunlar arası iki atlayış yapıp yükseğe çıkınca karşıdaki tahta balkona atlayın. Sağa gidin, bir basamak yukarı çıkın, sütuna geri atlayın. Duvardaki çıkıntıya atlayıp köşedeki platforma ulaşın. Duvar yürüyüşü yapıp çıkıntıya ulaşın. Duvara çıkın ve diğer tarafa atlayın. Çeşmede oyunu kayıt edebilirsiniz.

  THE RAMPARTS

  Yolu takip edin. Merdivenden çıkıp, ilk silahınıza kavuşun. “Speed Kill” tekniğini öğreneceğiz. Bıçağımız mavi olduğunda vuruş tuşuna basın. Karşıdaki sütuna atlayın, aşağı kayın. Düşmanın arkasından yaklaşarak, hızlı öldürme taktiğini kullanın. Duvarda yürüyerek karşıya geçin. Buradaki çıkıntıyı kullanıp diğer köşedeki platforma kadar ilerleyin. Karşıya atlayın, merdivenden inip diğer düşmanı öldürün. Yolu takip edin. Devriyedeki düşmana dikkat edin. Ateş topunun olduğu yere geldiğinizde diğer duvarda yürüyüp, karşıdaki çıkıntıya atlayın. Yukarı çıkın merdiveni de kullanıp en üstte ulaşın. Duvara tırmanarak açıklıktan balkona çıkın. Mini demonun ardından sola gidin duvarda yürüyüp, flamadan aşağı kayın. Üç düşman pataklayacağız.
 2. 2
  DякηєSqυєηcн
  Yeni Üye

  --->: Prince of Persia: The Two Thrones Tam cözüm

  Reklam  ellerine sağlık kardeş sağol oynarken ihtiyacım oldukça bakacağım sağol ;)
+ Yorum Gönder
prince of persia the two thrones tam çözüm
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi