Son Moda Takı Modelleri

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve Takılar Bölümünden Son Moda Takı Modelleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  RüzgarGülü
  Bayan Üye
  Reklam

  Son Moda Takı Modelleri

  Reklam  Son Moda Takı Modelleri

  Forum Alev
  Son Moda Takılar


  Takı modelleri, bu sezon tasarımcıların birbirinden eşsiz ve orijinal tasarımları ile bayanların yüreklerini hoplatacak. Ünlü tasarımcı ve markaların takıları çeşitli, yaratıcı, değerli taşları içerirken, yarı değerli taşlara, çelik türü metallere de göz kırpıyor.

  Yves Saint Laurent, hem takılarda, hem kemerlerde bolca çelik kullanmış. Marni, reçineden nefis kompozisyonlar yaratmış. Galliano’nun koleksiyonundaki takıların renkleri ise insanın aklını başından alıyor. Bu takılar, mine, akik, gibi yarı değerli taşlardan, camlardan oluşuyor.

  Luigi Scialanga tamamen mercanlardan oluşan, ilginç bir koleksiyon yaratmış. Silvia Fendi ve Fransız mücevherci Bernard Delettrez’in kızı Delfina Delettrez ise fantezi dünyasından yola çıkan, mineli çılgın tasarımlardan oluşan koleksiyonuyla çok konuşuluyor.

  Leonardo DiCaprio’nun oynadığı “Kanlı Elmas” filmini izleyip, elmaslara hayır diyenler, bu sezon mütevazi içeriklerle de haute couture lüksü yaşayabiliyor. Öte yandan muhteşem altın ve elmas takılar da tahtlarını bırakmaya hiç niyetli değil.
 2. 2
  Fashion
  Bayan Üye

  Cevap: Son Moda Takı Modelleri

  Reklam  Son Moda Takı Modelleri

  Son Moda Takı Modelleri.jpg

  Son Moda Takı Modelleri1.jpg+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi