Gümüşün Işıltısı Goldaş Silver İle Takılara Yansıdı ...

+ Yorum Gönder
Örgü Dantel ve Takılar Bölümünden Gümüşün Işıltısı Goldaş Silver İle Takılara Yansıdı ... ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Sevinç
  Bayan Üye
  Reklam

  Gümüşün Işıltısı Goldaş Silver İle Takılara Yansıdı ...

  Reklam  Gümüşün Işıltısı Goldaş Silver İle Takılara Yansıdı ...

  Forum Alev
  Gümüşün Işıltısı
  Goldoş Silver' den Baş Döndüren Tasarımlar
  Takı ve aksesuarda seçimini gümüşten yana kullananlar için güzel bir haberimiz var. Özgün ve zevkli tasarımları ile fark yaratan Goldaş, çok özel koleksiyonların yer aldığı yepyeni bir markayı gümüş severlerin beğenisine sundu.  Yaratıcı tasarımların modern yorumlarla harmanlandığı Goldaş Silver koleksiyonları, gümüşün taşlarla renklendirildiği etkileyici görünümleri ile dikkati çekiyor. Allure, Tower, Elhamra, Butterfly, Vane ve Ladybug Goldaş Silver’ın gümüşün zarif ışıltısını yansıtan yeni koleksiyonlarından bazıları…


  Farklı tasarımlardan hoşlananların çok beğenecekleri Elhamra Koleksiyonu, İslam mimarisinin en güzel eserlerinden biri kabul edilen İspanya’nın Granada şehrindeki Elhamra sarayından esinlenerek hazırlandı. Goldaş Silver tasarımcıları, sarayın pencere şekillerini yonca taş ile kolye, küpe ve yüzük olarak yorumladı.
  Göz alıcı olmak, tüm bakışları üzerinde toplamak isteyenler, Goldaş Silver’ın Allure Koleksiyonu’ndan güzel seçimler yapabilir. Cezp edilmenin yarattığı baş dönmesi hali, tasarımın merkezindeki büyük emerald taş ve etrafındaki spiral olarak büyükten küçüğe sıralanan taşlar ile sembolize ediliyor. Cazibeli ve çekici girdap formu, aklı baştan alma duygusunu yaşatıyor.


  Özgün tasarım hikâyeleri ve modern çizgisi ile gümüşe yeni bir yorum getiren Goldaş Silver, Tower Koleksiyonu’nda, kule formunu mor rengi ile asaletin de simgesi olan ametist ve pembe taşlarla zenginleştiriyor. Tasarımlar, “yüksek büyük değildir” mesajı veriyor.

  Kadınların zarifliğini ve güzelliğini vurgulayan Butterfly Koleksiyonu, kelebek formunun şık tasarımlara dönüştüğü takılardan oluşuyor. Goldaş Silver tasarımcıları Ladybug Koleksiyonu’nda üzerine konduğu kişiye şans getirdiğine inanılan uğur böceğinden ilham aldı. Garnet taşlarla tamamlanan gümüş Ladybug takıları ile şans hep üzerinizde olacak.

  Goldaş Silver, çocukluğumuzun unutulmaz oyuncaklarından rüzgârgülünü minyatürize ettiği Vane Koleksiyonu takılarıyla ise farklı tasarımlar arayanlara çocukluklarını yeniden hatırlatıyor. Rüzgârgülünün tıpkı gerçeğinde olduğu gibi ufak bir esintide kendi etrafında dönmesi koleksiyona esprili bir yan katıyor.


 2. 2
  Fashion
  Bayan Üye

  Cevap: Gümüşün Işıltısı Goldaş Silver İle Takılara Yansıdı ...

  Reklam  Goldaş Silver

  Goldaş Silver.JPG

  Goldaş Silver1.jpg+ Yorum Gönder
goldaş kelebek serisi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi