Virüs Koruma Programı Eset((Deneme Sürümü)

+ Yorum Gönder
Bilgisayar Dünyası ve Spy ve Virüs Haberleri Bölümünden Virüs Koruma Programı Eset((Deneme Sürümü) ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  By Crazy
  Üye
  Reklam

  Virüs Koruma Programı Eset((Deneme Sürümü)

  Reklam  Virüs Koruma Programı Eset((Deneme Sürümü)

  Forum Alev

  Kişisel bilgisayarlarınızdaki özel verilerinizi korumak her geçen gün çok daha önemli hale geliyor. Her kullanıcı internette dolaşırken, oyunları ve çoklu ortam uygulamalarını çalıştırırken, arkadaşlarına e-posta gönderirken, rahat bir şekilde çalışırken virüslere, solucanlara, truva atlarına, reklam uygulamalarına, casus yazılımlara, rootkitlere ve diğer tüm tehditlerine karşı kapsamlı bir koruma ister.
  ESET NOD32 Antivirus pazardaki en iyi proaktif korumayı sunar. Virüs imzaları henüz güncellenmeden yeni çıkan virüsleri durdurabilen gelişmiş teknolojileri kullanarak sıfır gün (0 day) saldırıları olarak bilinen tehditleri %70'e kadar önler.
  Gelişmiş Özellikler:
  Akıllı Tespit
  ESET NOD32 Antivirus, gelişmiş sezgisel tarama teknolojisiyle bilinmeyen tehditleri tespit ederken jenerik imzalar ve genetik teknoljisiyle bilinen tehditlerin farklı türevlerini tespit ederek öncelikle proaktif koruma üzerine odaklanıyor. Bilgisayarlar virüs salgınları ile imza güncellemeleri arasında internet tehditlerine çok açık bir durumda kalmaktadırlar. ThreatSense® teknolojisi sayesinde bu tehditler minimize edilerek maksimum koruma sağlanır.
  Çok Düşük Sistem Kaynağı Kullanımı
  ESET NOD32 Antivirus sistem şartlarıyla mükemmmel bir şekilde eşleşecek şekilde optimize edilmiştir. ESET pazardaki en düşük sistem kaynağı kullanımı ile en hızlı sistem başlangıcı ve performansı sunan bir çözüm olarak tasarlamıştır.
  Anahtar Özellikler:
  Geliştirilmiş Temizleme
  Antivirüs sistemi artık tespit ettiği zararlı kodları akıllı olarak kullanıcı aracılığı gerektirmeden temizleyip silebilecek.
  Arkaplan Tarama Modu
  Virüs taraması, sistem performansını düşürmeden arkaplanda başlatılabilecek.
  Daha Küçük Güncelleme Dosyaları
  Temel optimizasyon süreçleri sonucunda güncelleme dosyaları 2.7 sürümündekinden bile daha küçük hale getirildi. Ayrıca güncelleme dosyalarının bozulmaya karşı koruması arttırıldı.
  Yaygın E-posta İstemci Koruması
  Artık gelen giden e-postaları sadece MS Outlook'ta değil, ek olarak Outlook Exprees ve Windows Mail programlarındada taraybilme özelliği program eklenmiştir.

  Farklı pek çok küçük değişiklik
  Yüksek hız ve performans için dosya sistemine doğrudan erişim ve virüslü dosyalara erişimin bloklanması. Windows Vista'da dahil Windows Güvenlik Merkezi optimizasyonu.
  Bilinmeyene karşı koruma
  Ödüllü ThreatSense teknolojisi ile tehlike girişlerini algılayarak koruma sağlayan ve akıllı özellikleri sayesinde yanlış alarm verme oranı çok düşük olan NOD32 ile tehlikeler bilgisayarınıza girmeden engellenecek.
  Diğer firmaların kaçırdığı Malware yazılımlarını bulur
  Diğer antivirüs yazılımlarının aksine NOD32 tüm tehlikeli girişleri, yazılımları bularak bunları engeller ve başka yazılım kullanmamanız için size neden sunar.
  Daha hızlı çalışma
  ESET NOD32 Antivirus oldukça hızlı bir şekilde sisteminizi tarar ve sorunlu, zararlı dosyaları çok kısa süreler içerisinde tespit etmenize olanak tanır.
  Akıllı Tarayıcı
  Tehlikeler her zaman beklediğiniz yollardan ağınıza sızmaz. NOD32 SSL korumalı iletişim kanallarına da girerek bu bölgeleri de tarar ve bu sayede her yönden girebilecek tehlikeleri engeller. Bilgisayar başlangıcında çalışmaya başlayarak sisteminizi korur ve bu sayede işletim sisteminiz başlarken de güvende başlamasını sağlar.

  Silinebilir Medya Güvenliği
  Taşınabilir USB bellek gibi harici sebeplerden de bilgisayarınıza virüs gibi zararlı yazılımlar bulaşabilir. NOD32 bu tür zararlı yazılımların sisteminize giriş yapabilecekleri autorun.inf gibi dosya formatlarını da tarayarak USB belleklerden sisteminize sızabilecek virüsleri engeller.
  Sistem Araçları
  ESET SysInspector ve ESET SysRescue gibi ek yazılımlar sisteminizdeki zarar görmüş dosyaları kolayca onarır ve eski hallerine geri döndürürler. İşlem ağacı içerisinde çalışan gizlenmiş zararlı yazılımları da ortaya çıkaran bu ek yazılımlar sayesinde CD/DVD veya USB belleğinize sistem geri yüklemesi için sistem yedeklerinizi de alabilirsiniz.
  Kendini Savunan Antivirüs
  ESET NOD32 Antivirus kendisine karşı yapılan saldırıları da engelleyerek sisteminizin korumasız kalmamasını sağlar. Bu sayede sisteminiz her zaman güven içerisinde kalır.
  Yeni Özellikler:


  ESET NOD32 Antivirus hız, güvenlik ve kullanışlılık açısından yeni versiyonda çok daha fazla geliştirilmiştir.
  • Dizüstü bilgisayarlar için enerji tasarrufu sağlayan yapısı ile hem güvende hem de daha uzun süre dizüstü bilgisayarınızı kullanabilirsiniz.
  • Gelişmiş koruma durumu ekranı herhangi bir tehlike anında size sürekli raporlar verir.
  • Tam ekran uygulamalarda bilgi pencereleri gizlenerek film veya oyun keyfinizi yarıda bırakmaz.
  • Başkası tarafından programın silinmesini istemiyorsanız "Program Silme Şifresi" ile bunu engelleyebilirsiniz.
  • Yeni arayüz ve klavye kısayolları ile kolay kullanım sunan özellikler.
  Sistem Gereksinimleri:
  • İşlemci: Intel veya AMD x86/x64
  • İşletim Sistemleri: Microsoft Windows 2000, Microsoft Windows XP, Microsoft Windows Vista
  • Bellek: 44 MB
  • Disk Alanı: 35 MB

  Aşağıdaki linke tıklayın ve indirin:
  Hotfile'den indir:http://hotfile.com/dl/27278943/47fbd..._4.0.472.0.rar
  Uploader'den indir:
  http://uploading.com/files/576f7321/..._4.0.472.0.rar
  Rar şifresi :w w w.3 7 e u . n e t
  Not:aradaki boşluklar olmayacaktır.
 2. 2
  ASUDE
  Bayan Üye

  Cevap: Virüs Koruma Programı Eset((Deneme Sürümü)

  Reklam  Virüs Koruma Programı Eset; almanıza pek gerek yok bu deneme sürümü ile bilgisayarınızda ne kadar virıs varsa tanıyabiliyor ve silebiliyor denemenizde fayda var+ Yorum Gönder
antivirüs deneme sürümü
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi