Futbol Aşkı Renk Tanımaz

+ Yorum Gönder
Resimler ve Sporcu Resimleri Bölümünden Futbol Aşkı Renk Tanımaz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  simal-yıldızı
  Usta Üye
  Reklam

  Futbol Aşkı Renk Tanımaz

  Reklam  Futbol Aşkı Renk Tanımaz

  Forum Alev

  Futbolcu, formasını giydiği takımın taraftarı mı olur? Futbol sadece sağlık için mi oynanır? Bu sorulara değişik cevaplar verilebilir ancak biraz sonra göreceğiniz isimler bize gösteriyor ki futbol ya da forma aşkı sadece hoş bir hayaldir ve asıl olan her zaman profesyonelliktir(!)  SEMİH YUVAKURAN

  90'lı yıllarda Türk futbolunun en yakışıklı futbolcularından gösterilen Semih önce Galatasaray, kariyerinin son durağında da Fenerbahçe forması giydi. 2. 2
  simal-yıldızı
  Usta Üye

  --->: Futbol Aşkı Renk Tanımaz

  Reklam


  SAFFET SANCAKLI

  Şu sıralar menajerlik yapan Sancaklı, futbol tarihimizde Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe gibi 3 büyük kulüpte top koşturan ender isimlerden.


  OKAN BURUK

  Galatasaray'dan ayrılışı yüzünden sarı-kırmızılı taraftarların tepkisini çeken Okan Buruk, başarısız yurt dışı seferinden sonra Beşiktaş formasını giyse de tekrar Galatasaray'a dönmüştü.
 3. 3
  simal-yıldızı
  Usta Üye


  FATİH AKYEL

  Galatasaray ve Fenerbahçe arasında gerçekleşen transferlerin içinde en çok ses getirenlerinden biridir Fatih'in transferi. Fatih'in tekrar Galatasaray'a dönme ihtimali üzerine sarı-kırmızılı taraftarlar büyük bir tepki göstermişti.
  EMRE BELÖZOĞLU

  Bu dosyanın en güncel ismi Emre Belözoğlu. Fatih Terim döneminde Galatasaray formasıyla kendini futbolseverlere tanıtan Emre'nin, İnter ve Newcastle maceralarından sonra Fenerbahçe'ye transfer olması halen gündemdeki yerini koruyor. 4. 4
  simal-yıldızı
  Usta Üye


  HAİM REVİVO

  Mustafa Denizli'nin Fenerbahçe'si şampiyon olurken İsrailli oyuncu attığı güzel gollerle büyük başarı yakalamıştı. Ancak Revivo'nun Galatasaray'daki performansı sadece bir Bursaspor maçında attığı 3 golle hatırlanıyor.

  ELVİR BALİÇ

  Fenerbahçe'de forma giyerken yaptığı "Kefen giyerim, Galatasaray forması giymem" açıklamasından sonra Galatasaray'da bir dönem forma giymesiyle futbol aşkının(!) renk tanımadığının en güzel örneklerinden...

 5. 5
  simal-yıldızı
  Usta Üye

  SELÇUK YULA

  Fenerbahçe'nin efsane golcülerinden Selçuk Yula da futbol kariyerinin son döneminde Galatasaray'da forma giymişti.
  TANJU ÇOLAK

  Galatasaray Şampiyon Kulüpler Kupası'nda tarihi bir başarı elde ederken en önemli pay Tanju'nundu şüphesiz. Hakkında bir sürü efsane anlatılan Fenerbahçe'ye transfer oluş hikayesi de o dönemde büyük gürültü çıkarmıştı


 6. 6
  simal-yıldızı
  Usta Üye  AYHAN AKMAN

  Beşiktaş'ın büyük paralarla Gaziantepspor'dan transfer ettiği Ayhan'ın sarı-kırmızılı ekibe transferinden sonra Beşiktaşlı taraftarların bu oyuncuya olan nefreti halen geçmiş değil.
  HASAN VEZİR

  Fenerbahçeliler'in gururla, Galatasaraylılar'ın ise büyük bir üzüntüyle hatıralarında yer alan ve Fenerbahçe'nin 4-3 kazandığı maçın kahramanı olan Hasan Vezir, 1988-1989 sezonunun sonunda Ergun Gürsoy tarafından adeta kaçırılarak Galatasaray'a transfer olmuştu.


 7. 7
  simal-yıldızı
  Usta Üye  SERGEN YALÇIN

  Türk futbolunda belki de hakkında en çok konuşulan isimlerinden biri Sergen Yalçın. Müthiş yeteneğinden çok özel hayatıyla gündeme gelmese daha iyi olurdu ama bu O'nun akıllarda kalan estetik hareketlerini ve gollerini unutmamıza engel değil. Sergen de Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray ve hatta Trabzonspor formalarını giyerek tarihe geçmiştir.  TÜMER METİN

  Fenerbahçe'ye transfer oluşundan önce Beşiktaş'ın Çarşı'sıyla beraber Fenerbahçe'ye edilen ve hoş da olmayan bir küfürlü tezahüratın sahadaki amigoluğunu yapmasının arkasından İstanbul'un diğer yakasına uçan Tümer de bu dosyanın etkili örneklerinden biri.

 8. 8
  simal-yıldızı
  Usta Üye
  EMRE AŞIK

  O da İstanbul'un 2 yakasında Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe formasını giyenlerden. Hırçın futbolu, gördüğü kırmızı kartlarla futbolseverlerin aklında yer eden ve halen kariyerine devam eden Aşık, şuanda Galatasaray'da top koşturuyor.
  SERVET ÇETİN

  Fenerbahçe formasında güven vermeyen, bir Milan maçında Schevchenko karşısında oldukça zor durumlara düşen biyonik Servet, Sivasspor'da da forma giydikten sonra Galatasaray'a transfer oldu.


 9. 9
  afatih
  Üye
  ...emeğine sağlık.....

+ Yorum Gönder
5 üzerinden | Toplam : 0 kişi