Bengisu özenel Biyografi

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Bengisu özenel Biyografi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Bengisu özenel Biyografi

 2. 2
  EFSER
  Bayan Üye

  Cevap: Bengisu özenel Hayatı Hakkında Kısaca Bilgi

  Bengisu Özenel güzel ve yetenekli bir tiyatro oyuncusu olup 1988 yılında doğmuş olup bir çok kez oyunculuk için sahne almıştır.Çocuklar Duymasın uzun aradan sonra bu sezon başlamış olması ve Duygu karakterinin diziden ayrılması ile diziye yeni duygu karakteri ile Bengisu Özenel katılmıştır.

  Fox Tv 'nin sevilen dizisi olan Çocuklar Duymasının yeni bölümlerinde artık Duyguyu yeni Bengisu Özenel izleme fırsatı yakalayacağız.Bakalım dizinin yeni duygusu hakkında dizi severleri neler düşünecek.

  Bengisu Özenel 20’li yaşlarda olup İstanbul ilinde doğdu. Oyunculuk eğitim temeli bulunan oyuncu ilk olarak Çocuklar Duymasın dizisinde Duygu karakterini canlandırarak ekranlara gelecek. Yeni bir oyuncu olduğundan kendisi hakkında çok bilgi bulunmuyor ancak makalemiz önümüzdeki günlerde daha fazla detaylandırılacaktır. 1.68 boylarında olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

  Bengisu Özenel güzel ve yetenekli bir tiyatro oyuncusu olup 1988 yılında doğmuş olup bir çok kez oyunculuk için sahne almıştır.Çocuklar Duymasın uzun aradan sonra bu sezon başlamış olması ve Duygu karakterinin diziden ayrılması ile diziye yeni duygu karakteri ile Bengisu Özenel katılmıştır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi