Dünyanın Sırları ve Bilimsel çalışmalar Nelerdir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Dünyanın Sırları ve Bilimsel çalışmalar Nelerdir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Ecrin
  Bayan Üye

  Cevap: Dünyanın Sırları ve Bilimsel çalışmalar Nelerdir

  Dünyada bir çok sır vardır. Bunlar araştırılırken bilimsel olarak da ispatlanmıştır. İşte bazı sırlar ve bilimsel çalışmalar.
  -Maranki, Türkiye`de açılan kuyuların hepsinde petrol olduğunu ifade etti.

  -Maranki, dünyanın büyük bir patlamayla oluştuğunu ve bu patlamayla devamlı bir enerjinin yayılıp genişlediğini, genişlemeyle birlikte ise yeni bir enerji ortaya çıktığını dile getirerek, "Kainatın bu hareketlilikle beslenmesi kozmik bilime göre bu enerjiyle bağlantılıdır. Bu enerji topraklanmadığı takdirde birçok hastalıklar bizi beklemektedir.

  -İlk defa dünyada bir elin yaydığı enerjileri tespit ettiklerini, vazifeli yaratıkların şu anda boyutta, her şeyin etrafında olduğunu, bilimsel olarak yüz milyon katrilyon canlılı 10 üzeri 16 milyon kalındığında etrafı koruyan canlılar bulunduğunu, bunların bilimsel olarak görüntülendiğini, enerji diye bilinen bu canlılardan koruma alanı oluştuğunu kaydeden Maranki, "Düşüncelerimize göre, etrafımızdaki enerji şekil değiştirmektedir.

  -Dünyadaki renklerin tesadüf olarak oluşmadığını belirten Maranki, Renklerin hepsinin tedavi edici özelliği vardır. Osmanlı döneminde renk, ses, müzik odaları vardı. Biz bunları unuttuk. Bütün noktalar bedenimizde var. 8 ayrı noktada renkler var. Tesadüf müdür? Hepsi canlı hepsi enerji saçıyor.

  -"Nikahlı ve nikahsız yaşadığız dokunmayla gelişen olaylara bakalım. Erkek nikahlı eşine dokunduğu zaman renkler normal seyrediyor. Ama kendisine yabancı bir kadına dokununca kapkara oluyor. Yaratıcının emirleri dışında olduğu kareler kapkara. İlk defa bunlar bilimsel olarak kanıtlandı.

  -Gördüğümüz renklerin ötesinde renkler var, Duyduğumuz ses dalgalarının ötesinde ses dalgaları vardır ve bilim bunu ispat etmiştir. 3. 3
  Ziyaretçi
  ödevime yardımcı oldunuz teşekkürler 4. 4
  Ziyaretçi
  eyw ödevi sayenizde yaprım.çoook teşekkür ederim..

 5. 5
  Ziyaretçi
  Allah razı olsun sizeden ödewime yardımcı olduğunuz için teşekürlerr

 6. 6
  Ziyaretçi
  cok teşekkur ederım

 7. 7
  Ziyaretçi
  teşekkürler sizin sayenizde ödevi yaptım

+ Yorum Gönder
dünyanın sırları ve bilimsel çalışmalar,  dünyanın sırları ve bilimsel çalışmaları,  dünyanın sırları ve bilimsel çalışmalar kısaca,  dünyanın sırları ve bilimsel çalışmalar nelerdir,  Dünyanın sırları ve bilimsel çalışmalar hakkında kısa bilgi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi