Otobiyografide Nelerden Bahsedilir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Otobiyografide Nelerden Bahsedilir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Otobiyografide Nelerden Bahsedilir

 2. 2
  Son Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: Otobiyografide Nelerden Bahsedilir?Kısa Açıklaması

  Otobiyografi hazırlarken kişi kendi hayatından, başından geçen önemli olaylardan, geçirdiği hastalıklardan, hayatında etkisi altında kaldığı öğretmenlerinden, hoşlandığı renklerden, sevdiği ve sevmediği derslerden bahseder. Ayrıca hobi ve fobilerinden, arkadaşlarından, sevdiği oyunlardan, çocukluğunda benzemek istediği ve etkilendiği şahsiyetlerden bahseder.Büyüyünce ulaşmak istediği hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için ne tür metotlar kullanacağı belirtilir.
 3. 3
  Ziyaretçi
  çok teşşekürler çok işime yaradı çok bilgilendiriciydi 4. 4
  Ziyaretçi
  Kişi kendi hayatından, başından geçen önemli olaylardan, geçirdiği hastalıklardan, hayatında etkisi altında kaldığı öğretmenlerinden, hoşlandığı renklerden, sevdiği ve sevmediği derslerden bahseder. Ayrıca hobi ve fobilerinden, arkadaşlarından, sevdiği oyunlardan, çocukluğunda benzemek istediği ve etkilendiği şahsiyetlerden bahseder.Büyüyünce ulaşmak istediği hedefler ve bu hedeflere ulaşmak için ne tür metotlar kullanacağı belirtilir.

 5. 5
  Ziyaretçi
  Allah razı olsun çok işime yaradı

+ Yorum Gönder
otobiyografide nelerden bahsedilir,  otobiyografi,  biyografide nelerden bahsedilir,  otobiyografide neler bahsedilir,  otobiyografide hobiler olurmu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi