Sevgiliye Yıldönümü Mektubu

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Sevgiliye Yıldönümü Mektubu ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Sevgiliye Yıldönümü Mektubu

 2. 2
  Asel
  Özel Üye

  Cevap:
  Sevgiliye Yıldönümü Mektubu


  Kalbime ektiğin tohum, biraz daha büyüdü. Bu ölümsüz çiçek aşkınla yüzümü güldürdü. Yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

  Sen gözlerimdeki yaş ol razıyım, mutlulukta senden gelsin hüzünde, yeter ki benimle ol dar günümde, her günümde. Seninle güzel bir sene..

  Sana uzak kalmak, güneşsiz yaşamak gibi, ben ayçiçeği sen güneş, ömür boyu hep sana bakmak dileği ile nice senelere birtanem.

  Aşkımı yazmaya mısralar yetmez, şu bir kaç satırda kağıtlara sığmayacak aşkım ile sana doyamadığım bir sene için teşekkürler.

  Seviyorum seni öyle delicesine, değil 1 sene 100 sene beklercesine, bu aşk daha sevgili aşamasında, umarım biter nikah masasında Seni seviyorum aşkım. Nice yıllara.

  Sevmek, zamanın durması demektir, geçen yıllar sanki bir anmış gibi geçer gider, önemli olan mutluluk değil, önemli olan beraberlik, hep benimle kalman dileği ile.

  Seninle geçen her günüm cennet, ölmek istemem dünyada kalayım canıma minnet, senden ayrılırsam geçiririm cinnet, dünyadaki cennet bırak kalsın bende, seviyorum seni unutma aklım hep sende.
+ Yorum Gönder
sevgiliye yıldönümü mektubu,  yıldönümü mektupları,  yıldönümü mektubu,  sevgiliye yıldönümü mektupları,  sevgiliye 1. yıl mektubu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi