Yahoo gruptan nasıl çıkılır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yahoo gruptan nasıl çıkılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  İlk Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: Yahoo Gruptan Nasıl Çıkılır Anlatımı


  Üye olup da çıkmak istediğimiz yahoo gruptan çıkmak için için izleyeceğimiz yol:
  Çıkacağımız grup adına x diyelim. Mailinizi açarak x-unsubscribe@ yahoogroups. com adresine boş mail atmanız gerekiyor. x yerine girmek istediğiniz grup adını yazacaksınız. Örnegin diyelim ki ben isimli bir gruba üyesiniz ve herhangi bir nedenle gruptan artık çıkmak istiyorsunuz. Mailinizi açarak kime (to) kısmına ben-subscribe@ yahoogroups. com adresini yazarak konu (subject) kısmı ve içi boş bir mail atmanız gerekiyor. Bu anlattıklarımda, yani emaille üyelikten çıkma işlemi yapılırken yapılan en büyük hata, girmek istediğiniz grup adresine üyelik için mail atarken, konu( subject) ya da mailin içine bir şeyler yazılmasıdır. Yukarıdaki emailleri her zaman kime (to) kısmına yazıyorunuz, mailin Subject(konu) ve ana mesaj yazılan kısmı her zaman boş kalmalıdır.

  Siz bu maili gönderdikten sonra 3-4 dakika sonra yahoo dan size " Please reply to unsubscribe from" konulu bir confirm (gruptan çıkma isteğinizi sizin yapıp yapmadığınızı onaylamak için doğrulama maili) gelecek. Bu maili açın ve yanıtla (reply) yaparak hiçbir şey ekleyip çıkarmadan geldiği gibi geri gönderin.

  Herhangi bir gruba üyeyseniz, zaten her gelen grup mailinin altında istediğinizde o gruptan nasıl çıkacağınız otomatik olarak yahoo tarafından yazılıdır.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi