Balinin zararları nedir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Balinin zararları nedir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Hakan
  Administratör

  Cevap: Arkadaslar Bu Konuyu Degınmek Istedım.Cunku Bally Ceken Insanlarımızın Sayısı Okadar Arttıkı Zararlarını Belırtmek Istıyorum..Sadece Sızlerı Dusunuyorum..Bazılarınız Dıyordur Kım Bu Bozanlı Doktormu Fln Dıye Cunku Genelde Hep Saglık Bolumunde Konular Acıyorum..Sızlere Yardımcı Olmak Icın..Benım Tanısma Formunda Okuyanlar Bılır Sokaklarda Buyudum ve Bu Ballyı Benden Baska Kımse Iyı Bılemez..

  Oncelıkle Cogu Gencler Merak Edıyor..Bally Nedır Nasıl Cekılır..Allah Askına Dıyorum Agzınıza Bıle Almayın Sımdı Sıze Bırkac Yasadıgım Ornek Anlatıcam Bu Konuyla Ilgılı..


  Yasadıklarımı Anlatmadan Once Ballynın Ne Halt Oldugunu Anlatayım..Bally Kullandıgımız Yapıstırıcılardan Hıc Bır Farkı Yoktur..Tek Bır Farkı Icınde Hayal Gordurucu ve Kafa Yapan Madde Vardır..

  Bally gibi Yapıştırıcı mad. içerisinde Halisilasyon gösteren ve Akciğerler yolu ile alınan SOLVENT bileşeni içerir.

  Bu Tip yapıştırıcılar yavaş yavaş ölüme götürür.Görülen halisilasyonlar belli bir müddet sonra yerini daha fazla alım ile normal yaşam ile hayal yaşamını birleştirir ve gerçek gibi yaşamaya başlatır.

  Zaraları içinde : BEYİN Hücre ölümleri,Akciğer Kanseri,İşitme ve Görme kaybı,Yemek yeme Düzeni bozulma ve SİNİR gibi bir çok zararlı durumları vardır.

  ayrıca : Bali Gibi Sentetik uçucular,CİN dediğimiz ama MÜSLÜMAN olmayan ve o anki senin yaptığın seylerden hoşlanan ŞEYTANİ CİNLERİN musallat olmasına sebeb olur.Bir NEvi Dost olursun.Tek Çözüm Tövbe edip ,Sure,Dua yani Kur'an- ı Kerim,Tam bir Vecd İle Allah'a yönelmedir.

  Bu Sadece sentetik uyuşturucular için geçerli değildir.

  İyi ile iiyi dost olur,Kötü ile Kötü yani o Cİnlerin Musallat olma sebebi Seninde Onlar gibi kötü olmandan kaynaklanır.
 3. 3
  Ziyaretçi
  haklısın kardeş çok kötü birşey ben çekiyordum ama allaha şükürki bıraktım+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi