Öğrenci eshot kartı nasıl çıkarılır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Öğrenci eshot kartı nasıl çıkarılır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Suskun Karizma
  Özel Üye

  Cevap: Eshot öğrenci kartı nasıl çıkarılır hakkında bilgi  Yenilenen eshot sistemiyle birlikte artık İzmir’de verilen kartlar ömür boyu kullanılmak üzere hazırlanmış. Bu yüzden ehost öğreci kartını çıkarttıktan sonra her senede yenilemek gerekiyormuş. Bu seneki eshot öğrenci kartı yenileme tarihleri 15 eylül itibariyle başladı. 31 ekime kadar sürecek olan bu yenileme eğer yapamazsanız öğrenci kartı olarak da kullandığınız kentkartınız elinizden alınmayacak, lakin indirimli yerine tam basacaksınız.

  Yapmanız gereken yeni çıkartacağınız bir öğrenci belgesiyle ilgili eshot bayilerine başvurmanız gerekiyor. Bunun için otobüslerde afiş asılmış oralardan resmi olarak yerleri öğrenebilirsiniz. Bunlardan biri Ege üniversitesi girişi olarak da bilinin Bornova metro çıkışındaki kentkart yükleme noktasıymış.

  Eğer açıköğretim öğrencisi iseniz 2009 2010 yılına ait pulu olan öğrenci kartınızın aslı ve fotokopisiyle birlikte konaktaki çok katlı otoparakın oradaki kentkart bayisine gitmeniz azım. Çünkü aöf öğrencileri için sadece orası tahsis edilmiş diğer yerlerden maasef yenileme yapamaktasınız! Ayrıca öğrenci 85 kuruş tam ise 155 kuruş basıyor.
 3. 3
  Ziyaretçi
  Peki biz şuan yaz tatilindeyiz ya öğrenci belgesi yerine aldığım karnemi götürsem bisey olur mu ? 4. 4
  Hakan
  Administratör
  E devletten öğrenci belgesi alabilirsiniz.

+ Yorum Gönder
öğrenci kartı nasıl çıkarılır,  eshot öğrenci kartı çıkarma,  eshot öğrenci kartı nasıl çıkarılır,  izmir eshot öğrenci kartı nasıl çıkarılır,  öğrenci kartı nasıl çıkarılır 2013
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi