Camdaki kireç lekesi nasıl çıkar

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Camdaki kireç lekesi nasıl çıkar ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Camdaki kireç lekesi nasıl çıkar

 2. 2
  Forumacil
  Özel Üye

  Cevap: camdaki kireç lekesi nasıl çıkar

  camdaki kireç lekesi nasıl çıkar hakkında bilgi


  Kireç taşları zamanla duşa kabin camları ve seramik yüzeylerin gözeneklerine kadar ilerleyerek bu vb yüzeylerin temizliğini neredeyse imkânsızlaştırırlar. Yüzeylerde parlaklık kaybı ve temizlik işlemlerine bağlı olarak aşınmalar ve çizilmeler meydana gelir. Cam ve seramik koruması yüzey üzerinde görülmeyen bir film tabakası meydana getirerek kir ve kirecin yüzeyin gözeneklerine işlemesini engeller. Yüzeye yapışamayan kir ve kireç taşları yüzeyden deterjana ihtiyaç duymadan rahatlıkla temizlenirler.

  Diğer Kullanım Alanları ve Faydaları: Anti-bakteriyel özelliği sayesinde klozet, lavabo vb alanlarda mikrop üremesini engeller. Emaye ve cam ocaklarda yemek artıklarının yüzeye yapışmasını azaltarak çizmeden, yorulmadan, çok kolay temizlik yapılmasını sağlar. Granit, mermer, fayans ve benzeri camlaştırılmış yüzeylerde su, limon, çay, kahve vb lekeleri önler. Su itici özelliği sayesinde duşa kabin, lavabo, klozet vb suyun aktığı alanlarda kirlenme oranı azalır. Kolay kullanımı sayesinde herkes tarafından rahatlıkla uygulanabilir.


  Tek uygulamada 1-2 yıl süren uzun süreli etkisiyle çok ekonomik bir üründür!

  Kulanım Miktarı: m2/10ml (Bir set duşa kabin, ocak, lavabo, klozet gibi takriben 5 m2 için yeterlidir.

  Diğer Özellikleri: 450 derece sıcaklığa kadar dayanıklıdır, görünmez (100nm), kokusuz, zararsız, bocuklaştırma açısı 105–109 derece, 12,5 ph değerine kadar kimyasal direnci, yüksek UV direnci 3. 3
  Ziyaretçi
  faydalı bilgiler paylaşıyorsunuz teşekkür ederim+ Yorum Gönder
camdaki kireci ne çıkarır,  camdaki kireç lekesi nasıl çıkar,  camdaki kireç lekesi
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi