Rüyada öleceğini görmek ne demek

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Rüyada öleceğini görmek ne demek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: rüyada öleceğini görmek ne demek


  Rüyada Ölüm Görmek

  Rüyada ölen ve defnedilen kimse, tövbe etmeksizin ölür. Eğer kabrinden çıksa ona tövbe etmek nasib olur.
  Bazı tabirciler ölmek, evlenmeye işarettir. Çünkü ölü, evlenecek şahıs gibi hoş kokulu şeylere ve yıkanmaya ihtiyacı vardır, şeklinde yorumlamışlardır.
  Rüyada öldüğünü ve bir grup insanların omuzlarında götürüldüğünü, ancak demedilmediğini gören kimse, düşmanını kahreder. Eğer memurluğa ehilse, memur olur. Rüyada öldükten sonra yaşadığını gören kimse, fakirlikten zengin olur veya günahlarından tövbe eder.
  Eğer bu rüyayı gören misafir ve garip ise, salimen vatanına döner. Tanınmayan bir kadının ölmesi, yağmur yağmamasına, öyle bir kadının yaşaması ise, Allah (C.C.)'ın yağmurla yeryüzünü ihya etmesine işarettir. Bir kimse rüyada tanıdığı bir ölünün yeniden öldüğünü ve ona ağlandığını görse, o ölünün ailesinden birisinin öleceğine işarettir.
  Eğer ağlanmıyorsa, o ölünün ailesinden birisiyle evlehmesine, sevince ve evine gelin getirmesine işarettir. Bir kimse rüyada bir ölüyü güzel bir şekilde veya beyaz ve yeşil elbiseli olduğu halde güleryüzlü ve sevinçli olarak görse, o ölünün görüldüğü gibi Shirette nimetler içinde bulunduğuna işarettir.
  Eğer ölünün saç ve sakalının tozlu ve dökük, elbiselerinin de çürümüş olduğunu veya ağladığını ve yüzünü buruşturmuş olduğunu görse, o ölünün durumunun kötü olduğuna işarettir.+ Yorum Gönder
rüyada öleceğini görmek,  ruyada olecegini gormek,  rüyada öleceğini görmek ne demek,  rüyada öleceğini duymak,  rüyada öleceğini bilmek
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi