Ateş düştüğü yeri yakar ile ilgili kompozisyon örnekleri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Ateş düştüğü yeri yakar ile ilgili kompozisyon örnekleri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Ateş düştüğü yeri yakar ile ilgili kompozisyon örnekleri

 2. 2
  İlk Yolcu
  Bayan Üye

  Cevap: ateş düştüğü yeri yakar ile ilgili örnek kompozisyon

  Acıyı Hissetmek

  Ateş düştüğü yeri yakar;bir felâket ya da üzücü olay gerçek anlamda ona uğrayana, yalnızca ilgili kimselere acı verir; onların yüreklerini yakar Başkalarının, uzak kimselerin duydukları acı, gösterdikleri üzüntü ise yüzeyseldir; kalıcı değil, gelip geçicidir.

  Mesela Japonya ‘da 8,9 şiddetinde bir deprem olmuştu. Onların ne yaşadığını biraz hissedebiliriz. Ancak onlar daha iyi bilir bu acıyı. Çünkü onlar bu depremde yakınlarını, akrabalarını, kardeşlerini, annelerini, babalarını, evlerini kaybedenlerdenler. Bu üzüntüyü, bu acıyı onlar iyi bilir.
  Size bir örnek daha vereyim. Mesela Gazzeliler, onların durumu daha beter. Onlar bu acıyı her gün, her saat yaşıyor. Elbet ki Gazzeliler bu acıyı en iyi bilenlerdendir.

  Kısacası bu acıyı, bu acıları izleyenler değil yaşayanlar daha iyi bilir. 3. 3
  Ziyaretçi
  çok güzel ödevden 100 aldım sagolun 4. 4
  Ziyaretçi
  bence çookk guzell

 5. 5
  Ziyaretçi
  Güzel olmuş aynı benim dûşündügüm gibi

+ Yorum Gönder
ateş düştüğü yeri yakar kompozisyon,  ateş düştüğü yeri yakar ile ilgili kompozisyon,  ateş düştüğü yeri yakar kompozisyon örnekleri,  ateş düştüğü yeri yakar konulu kompozisyon,  ateş düştüğü yeri yakar örnek ver
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 13 kişi