Cep telefonunun hayatımızdaki yeri ve önemi

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Cep telefonunun hayatımızdaki yeri ve önemi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Cep telefonunun hayatımızdaki yeri ve önemi

 2. 2
  HARBİKIZ
  Bayan Üye

  Cevap: cep telefonunun hayatımızdaki yeri ve önemi
  Cep Telefonu hayatımızın olmaz parçalarından biri olup. yokluğu çoğu insan için bir panik meselesi haline gelmiştir ve hayatımızda gözle görülür birçok olumlu etkisi söz konusudur.
  Gelişen teknolojide cep telefonu, telefon olmaktan çıktı. Bilgisayar üzerinde yapmakta olduğumuz çoğu işlemi gerçekleştirebiliyoruz. 90 lı yıllarda Gelirmiydi aklımıza, elimizde bir Cep Telefonu ve Bilgisayardan farkı kalmaksızın aynı işlevi görebilecek.Şuanda geldiğimiz nokta ise; istediğimiz an Görüntülü olarak konuşup, Gprs, Wap, internet servis sağlayacılarını her yerde kullanabilmekteyiz. Şimdide diyoruz acaba bundan sonrası gelirmi? gelecektir muhakak. Çünkü teknolojinin ucu bucağı gayet açık.
  Bazen diyorum; Bizler Cep telefonu kullanmadan önce nasıl arkadaşlarımızla randevulaşıp buluşuyorduk veya sözleşip aynı nokta olabiliyorduk,İşte bu durum Teknolojinin bize sunmuş olduğu güzel bir armağan. Bir an yanımızdan ayırmayı düşünmediğimiz Cep telefonu hayatımızda her zaman Özel olma özelliğini yitirmeyecektir.+ Yorum Gönder
bilgisayarın hayatımızdaki yeri ve önemi kısaca,  telefonun hayatımızdaki yeri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi