Atatürk'e olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Atatürk'e olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Atatürk'e olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz

 2. 2
  Gülcan
  Usta Üye

  Cevap: atatürk'e olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz

  Türk toplumu için gelmiş geçmiş en önemli liderlerden olan ATATÜRK , örnek alınacak fikirleriyle,başarılarıyla,bitmez tükenmez çalışma azmi ve ilerleme isteği ile asla unuttulmıyacak değerlerinden biridir.
  Çocukluğundan başlıyarak,öğrenim hayatı,çalışma hayatı incelendiğinde ATATÜRK bize,çalışmalarıyla,başarılarıyla,vatan ve millet sevgisiyle kendisini takip etmemiz gereken en önemli,liderlerden biridir.

  “Türklerin vatan sevgisi ile dolu göğüsleri,düşmanların melun ihtiraslarına karşı daima bir duvar gibi yükselecektir.” sözleriyle vatan sevgisinin önemini vurgulayan ATATÜRK, Milletini seven,milletine sadık, ve milletine güvenen bir türk milleyetcisidir.Ve en önemli gerçek şudur ki canını bile hiçe sayarak, vatan ve millet sevgisini en önde tutan ATATÜRK’ün bize bıraktğı en önemli miraslardan biri olan vatan ve millet sevgisi ve milli aşktır.
  Bu nedenle bize bıraktığı miraslara sahip çıkarak,onun gibi koruyup kollayarak,gerektiğinde canımızı bile vererek,elimizden geleni değil daha fazlasını yapmaya çalışmalıyız.
  Bizler onun torunları,onun gençleri,onun çocuklarıyız.Öyleyse ona layık olmak için,bize bıraktığı vatanımızı tarihe yakışır bir makama ulaştırmak için aypılması gereken onun izinden yürümektir.
  “Benim Türk milleti için yapmak istediklerim ve başarmaya çalıştıklarım ortadır.benden sonra beni benimsemek isteyenler,bu temel mivher üzerinde akıl ve ilmin rehberliğini kabul ederlerse,manevi mirasçılarım olurlar.”
  Sözleri ile bizlere hedefe ulaşacak yolları tüm açıklığıyla göstermektedir.O zaman bize düşen görev acilen onun manevi mirascıları olarak gerekeni yapmaktır. 3. 3
  Ziyaretçi
  Allah razı olsun çok iyi bir yazı bu siteyi çok sevdim 4. 4
  Ziyaretçi
  valla ALLAH kim yaptıysa ondan razı olsun çok güzel işime yaradı

 5. 5
  Ziyaretçi
  Çok güzel bir yazı ben çok beğendim

 6. 6
  Ziyaretçi
  ben çok beğendim tşk ederim bu siteye :) saolun

 7. 7
  Ziyaretçi
  çok güzel olmuş teşekkürler

 8. 8
  Ziyaretçi
  çok güzel yazmışlar

 9. 9
  Ziyaretçi
  bence çok doğru vatanımıza sahip çıkalım

 10. 10
  Ziyaretçi
  Çok güzel bayıldım teşekkür ederim

 11. 11
  Ziyaretçi

  güzel yazmışlar belirli yerlerini değiştirerek yazdım işime yaradı solun.:D daha çok ödevim var ama

+ Yorum Gönder
atatürke olan borcumuzu nasıl öderiz,  atatürke olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz,  atatürke borcumuzu nasıl öderiz,  atatürk borcumuzu nasıl öderiz,  atatürke olan borcumuzu nasıl ödeyebiliriz deneme
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 9 kişi