Yurtta Barış Dünyada Barış ile ilgili Kompozisyon

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yurtta Barış Dünyada Barış ile ilgili Kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 25
  Ziyaretçi
  çok teşekkür ederim çok güzel bir kompozisyon 100 aldım sağol

 2. 26
  Ziyaretçi
  barış dnen bir şey olmsaydı hyatımız maf olmuş olabilirddi atatürk ve türk ordusu bu barış için çaba sarf ettiler onun için ailmeizin ülkemizin mutlıluğumuzun kıymeini bilelim

 3. 27
  Ziyaretçi
  Arkadaşlar sizce iyi ama bencede iyi bu kompozisyon çok hoj :d

 4. 28
  Ziyaretçi
  Abi süper 100 aldım bunu yazana benden ona 100 puan süper helal

 5. 29
  Ziyaretçi
  ben de bundan bakarak yazdım ama çevırdım ama yınede saolun çok guzel

 6. 30
  Ziyaretçi
  Çok iyi ama çok kısa bence bu daha iyi.
  Barış insanlık için olmalı, bencil olunmaması gereken zamanı anlatır. Dünyada sahip olunan her şey tüm insanlığa yetecek derecedir. Barış istersen sadece kendimiz için değil tüm insanlık için istenmelidir.

  Barışın temelini oluşturan insanların birbirlerine karşı hoşgörüleridir. Barış isteyen milletler politikalarını, kararlarını daima uzlaşmadan yana alırlar. Başkasının sahip olduklarına gözümüz olmamalı ve onları kendimize örnek almalıyız. İnsanlara mutluluk getiren, karınlarını doyuran ve hoşgörünün en yüksek safhasını anlatır. Yurdumuzda barış olması, tüm dünya üzerinde barış olması istenir. Barış ile beraber güzellikler, kardeşlikler, paylaşımlar, kültür kaynaşmaları gelir. Huzur içinde yaşayabilen insanlar olur. Birbirlerine destek çıkan, el uzatan ve yardımlaşan milletler görülür. Savaş insanlardan yaşamları aldığı gibi yetim, öksüz, dul bırakan felaket değerleridir. Kimsenin sefalet ve savaştan dolayı olmasına gerek yok, hoşgörü ve yardımlaşma ile dünya üzerinde barış sağlanabilir.

  Geleceğimiz için daima barış yanlısı olunmalıdır. İnsanlar birbirlerine muhtaç olurlar, yardım eli ilk yanındakilerden ve insanlıktan gelir. Her insan merhametli ve değerlere sahip olduğundan sorunlar hoşgörü içinde çözülmelidir. Kin, nefret ve düşmanlık insanlığı barıştan uzak tutan en kötü değerlerdir.

 7. 31
  Ziyaretçi
  Çok teşekkür ederim +aldım

 8. 32
  Ziyaretçi
  bundan kesin puan alırım çok güzel ben çok beğendim :)

 9. 33
  Ziyaretçi
  en güzel barışla ilgili, sınavda yararlı olacak kompozisyon

+ Yorum Gönder
3. Sayfa BirinciBirinci ... 23
yurtta barış dünyada barış ile ilgili kompozisyon,  yurtta barış dünyada barış kompozisyon,  yurta barış dünyada barış ile ilgili kompozisyon,  barış ile ilgili kompozisyon,  yurtta barış dünyada barış kompozisyonu
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 26 kişi