Rüyada eski sevgiliyi görmek

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Rüyada eski sevgiliyi görmek ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Rüyada eski sevgiliyi görmek

 2. 2
  NormanCı
  Özel Üye

  Cevap: Rüyada Evlenmek Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere;
  Rüyada Dört kadınla evlenmek Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini ziyaret etmeye delalet eder.
  Rüyada Hasta birinin evlendiğini görmesi vefat etmesine,
  Rüyada Kendine nikah düşmeyen biriyle evlenmek aile fertlerinin başına geçmeye,
  Rüyasında evlenen zengin olur. Birisi rüyayı göreni öpse muradına ereceğine, bir kadınla buluşması büyük bir zattan faydalanacağına, bir kızla buluşması ise; muradına ereceğini haber verir.
  Rüyada Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir.
  Bir gençle bulusup evlenme için karar aldigini gören muradina nail olur.
  Rüyada Orta yasli bir kadinla evlenmek istedigini görmek, pek büyük zenginlige delalet eder.
  Kirmanî’ye göre; karisindan gayri bir kadinla evlendigini görmek o kadinin güzelligi derecesinde zenginlik ve menfaate, bilmedigi görmedigi ve adini bile isitmedigi bir kadinla evlendigini görmek ya kendisinin veya evinde birinin ölecegine, kendisini güveyi olmus görüp esini görmedigini görmek, ölüme isarettir.
  Rüyasinda bir fahise ile evlendigini görmek, ahlaksiz ve huysuz bir kadinla evlenecegine,
  Rüyada evlenmek, Allah’ü Teala Hazretleri tarafindan meydan gelecek bir yardima isarettir. Bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye geçmek için çalismaya isarettir.
  Rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa Allahu Teala’ya salih bir amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. Eger nikah, adetlere uygun olarak çarsida yapilirsa makarna ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir.
  Rüyada zina eden bir kadinla evlendigini gören kimsenin, zina yaptigina isarettir.
  Rüyada kendisine musallat olan ve kalb kiran bir kadinla evlendigini gören kimse, agir bir yük altina girer.
  Rüyada Hasta olan bir adam rüyada evlense ve evlendigi kadini görmese ve ismi de söylenmese o adam ölür.
  Rüyada annesini bir adamla evlendirdigini gören kimse mülkünü satar.
  Rüyada Hamile olan kadin rüyada evlendigini görse bir kiz çocugu dogurur. Gelin gibi halka gösterilirse, bir çocuk dünyaya getirir. Erkek çocugu olan kadin rüyada evlendigini görse, çocugunu evlendirir.
  Rüyada Kocasi olmayan veya evli bir kadin rüyada evlense hayra erisir. Bir kadin rüyada ölü olan bir sahisla evlendigim görse, o kadin fakiriesir ve etrafindakiler dagilir.
  Rüyada bir kadinla evlendigim ve kendisinin de bir veya birkaç hanimi oldugunu gören kimse evlendigi kadini görse veya tamsa, o kadinin güzellik ve endami nisbetinde hayir, servet ve devlete erisir. Eger kadini tanimayip ve ismi de kendisine söylenmediyse, o kadin da kendisi için hazirlaniyorsa, o adamin veya eli altinda bulunan birisin ölecegine isarettir. Tanimadigi yasli bir adamin kiziyla evlendigim gören kimse, çok hayra kavusur


  Rüyada DOĞURMAK - DOĞUM YAPMAK


  Rüyada doğum yaptığınızı görmek, yeni atılımlara girişmeye, başarı ve servete yorumlanır.

  Hamile kadının kız doğurması erkek çocuk doğuracağına, erkek çocuk doğurması kız doğurmasına, Annesinin kendini doğurduğunu görmek hasta için vefata, yoksul için ona yardım edecek birine, zengin için malını israf etmeye yahut mal ve varlık üzerindeki tassarrufunun kısıtlanmasına, mahkemelik bir işi olanın davayı kazanmasına, eşi hamile olanın erkek çocuk doğurmasına, Kadının ağzından doğum yapması vefatına, Erkeğin doğum yaptığını görlmesi hastalanmasına, Kız doğurmak sıkıntılardan kurtulmaya ve sevince, Erkek çocuk doğurmak müjde ve kurtuluşa, Hayvan doğurmak, o hayvanın mizacında bir çocuk doğurmaya, Doğum sıkıntının geçmesine, rahatlığa, tövbe etmeye ve borcu ödemeye, Bekarın doğum yapması evlenmesine delalet eder.

  Rüyada herhangi bir Canlının doğumunu görmek zevk ve kazançların sizinle olacağının işaretidir.

  Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulmak demektir. Rüyasında doğum yapan kadın sıkıntılarından kurtulur anlamındadır. Doğum ağrısı çekmek zor ve kötü Günlerden sonra güzel günlerin geleceğine yorumlanır.

  Sıkıntıdan kurtulmak anlamına gelir. Güzel bir bebeğin doğması çok güzel bir haberdir.

  Rüyada bir dogum evinde bulundugunuzu ve bazi çocuklarin dünyaya geldiklerini görmeniz, yeni, yeni atilimlara gireceginize ve is ve kazancinizi artirmak ve gelistirmek için bir takim tesebbüslere giristiginize, bazi is adamlari ile temaslar kurarak yeni is sahalari aradiginiza yorumlanir. Eger halktan biri iseniz, dogum görmeniz, dostlarinizin sizi aranilir ve sevilir bir kimse olarak tanidiklarina; ev kadini iseniz komsulariniz arasinda sevilen ve sayilan bir kimse oldugunuza delalet eder.

  Doğum rüyası sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Rüyasında doğum yapan kadın bütün sıkıntılarından kurtulur ve rahat eder. Doğum ağrısı çekmek sıkıntıdan sonra gelecek güzel Günleri işaret eder. 3. 3
  Ziyaretçi
  Ben zamanında bir teyzem kızı ile çok ciddi bir ilişkim vardı, laki birçok sıkıntı çektirdim ondan ayrıldım. Bu ara yaptığım hatalar yüzüme vuruluyor ve bu sabaha doğru bir rüya gördüm;
  teyzem eniştem ,büyük kızı ,küçük kızı(eskı sevgilim) bize gelmişler ben ise ona hala ilgi gösteriyorum ama o beni sevmiyor yada öyle görünüyor.
  neyse sevgilisi fln varmı diye araştırıyorum sms atıyorum dönmüyor . ardından mutfağa gittim bir baktım saati ve telefonu baktım bişey göremedim . akabinde baktım kapının önünden geçiyor bana bakıp gülerek "iyi akşamlar" diyor.
  Yalnız sevdiğim kişi ve ablasını hamile gördüm ama diyada hamilelikleri dikkatimi çekmedi. 4. 4
  Ziyaretçi
  ruyamda eski sevgilim hastalanmisti hastanedeydik bende onun yanindaydim ne anlama gelir

 5. 5
  Ziyaretçi
  mrb ıkı ayrı ruya ıdı 9 yılın ardından 09 yılında ayrıldıgım kışiyi arıyorum barısma teklıfınde bulunuyorum kabul etmıyor ısrarla ıstemıyor dıgerı ıse aynı gece oldu yanı:) tv de onun odasını canlı yayın yapan bı kanal var ama ellerı gorunuyor odasının duvarlarında hatırlamadıgım nesneler vaardır asılı vb onları bı anda sokuyor daha renklı farklı seyler asıyordu cızıyordu ama onu gormuyordum elllerı nı ve o oldugunu bılıyordum agı gızem cok mu gızemlı acaba teskkur ederım.

 6. 6
  Ziyaretçi
  Rüyamda eski sevgilim bir başkasını sevdiğini söylüyordu sonra yanımdan ayrılıyordu bir bebek sesi geliyordu sese dogru giderken çocuk dogurdugu görüp oradan kaçıyordum neye yorumlamalıyım ?

+ Yorum Gönder
rüyada eski sevgiliyle evlenmek,  rüyada eski sevgiliyi gelinlikle görmek,  rüyada eski sevgiliyle buluşmak,  rüyada eski sevgili ile evlenmek,  rüyada eski sevgiliyle evlendiğini görmek
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 3 kişi