Adobe flash player nasıl güncellerim

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Adobe flash player nasıl güncellerim ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Aytu
  Bayan Üye

  Cevap: Flash Player nedir?

  Adobe Flash Player, Adobe tarafından oluşturulan, web üzerinde etkileşimli içerikleri ve uygulamaları görüntülemenize olanak veren bir yazılımdır. Flash Player uyumlu içerik (SWF ve FLV dosyaları), web'in her yerinde bulunabilir ve Flash Player, dünyadaki masaüstü bilgisayarların %98'inde yüklüdür. Flash ile yaşanan bazı müthiş deneyimleri görmek veya SWF ve FLV içeriği oluşturma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Adobe'nin web sitesini ziyaret edin.

  Neden güncelleme yüklemem isteniyor?
  Adobe, Flash Player'ı düzenli olarak güncelleyerek yeni özellikler veya düzeltmeler eklemekte ve sizi otomatik olarak bilgilendirerek güncellenmiş sürümü hemen yükleyebilmenize olanak sağlamaktadır. Güncellemeyi yüklemenizin istenmesinin nedeni, o anda bir güncellemenin kullanılabilir durumda olmasıdır ve Ayarlar Yöneticisi'ndeki bildirim ayarları, bir güncelleme kullanılabilir olduğu zaman her seferinde size otomatik bildirim gönderecek şekilde yapılandırılmıştır.

  Flash Player'da yapılan güncellemeler, Flash Player'ın düzgün şekilde çalışmasını sağlar ve bu güncellemeler güvenlik özelliklerinde yapılan değişiklikleri veya yeni ürün işlevlerini içerebilir. Adobe, yeni bir sürüm kullanılabilir olduğu zaman, özellikle de bir güvenlik güncellemesinin yapıldığı belirtildiğinde, her seferinde Flash Player'ın en son sürümüne güncelleme yapmanızı önerir.
+ Yorum Gönder
adobe flash player nasıl güncellenir,  flash player nasıl güncellenir
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 12 kişi