Küçük mutfak nasıl dekore edilir

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Küçük mutfak nasıl dekore edilir ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: mutfak nasıl dekore edilir?

  Tezgah üstü ve altı dolaplar mutfağın tüm saklama ihtiyacına cevap verecektir. Ama tasarımın etkisini güçlendirmek istiyorsanız açık raf üniteleri de kullanabilirsiniz.

  - Dilerseniz alt ve üst dolaplar arasında zıtlıklar yaratabilirsiniz. Dolapları işlevlerine göre renklendirmeyi deneyin. Örneğin; pişirme gereçlerinin saklandığı bölümde yeşil, hazırlama bölümünde ise mavi kullanarak hem pratik hem de eğlenceli bir mutfak oluşturabilirsiniz.

  - Fırın, ocak gibi çocuklarınız için tehlike yaratabilecek üniteleri satın alırken duvara monte edilen veya dolap içinde yer alan modelleri tercih edin.

  - Kimyasal ürünlerin, bıçak ve diğer tehlikeli malzemelerin bulunduğu çekmecelerin veya dolapların çocuk kilidi taşımasına dikkat edin. Mutfakta daima bir yangın söndürücü ve yangın örtücü battaniye bulundurun.

  - Mutfak dolaplarının ve tezgahın yüksekliğinin mutfağı devamlı kullanacak kişinin boyuna göre planlanması gerektiğini unutmayın.

  - Çoğu elektrikli ev aletinin görünümü gösterişsizdir ve bir dolap kapağı ardına gizlenmesi gerekebilir. Böyle durumlar için sürgülü dolapları tercih edebilirsiniz.
+ Yorum Gönder
mutfağımı nasıl dekore edebilirim,  mutfagimi nasil dekore ederim,  mutfağım küçük nasıl dekore edebilirim,  küçük mutfak nasıl dekore edilir,  mutfağımı nasıl dizayn edebilirim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi