Samsung 2100 şebeke kilit kodu istiyorum

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Samsung 2100 şebeke kilit kodu istiyorum ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Samsung 2100 şebeke kilit kodu istiyorum
  Soru: şebeke kodunu istiyorum. samsung 2100 şebeke kilit kodu istiyorum. ? 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Samsung B2100 test  I ster deniz kıyısında, ister havuzda olun veya dağlarda bisikletle tura çıkmış olun cep telefonlarımız nereye gidersek gidelim sürekli bizlerle beraber bu ortamlara maruz kalırlar. Bu da yaz mevsimini cep telefonlarımız açısından oldukça riskli bir dönem haline getirmekte. Çünkü yaz mevsiminin kumlu, tozlu ve rutubetli koşulları sevgili cep telefonlarımızın başlıca arıza nedenlerindendir. Darbelere ve suya düşmeye karşı dayanıklı cep telefonu modeli üreten firmalar da bu yüzden varlar. Bu ürün gurubunda yeni bir model göreli epey bir zaman oldu; Samsung'un M110 ve B2700 modelleri zamanında Sonim'in Enduro modelini bu sayfalarda inceleme altına almıştık. Ve şimdi de Samsung B2100 Xplorer ile karşı karşıyayız. B2100 çok hoş, son derece kompakt, sağlam ve darbelere dayanıklı bir ürün. Ortam koşulları ne olursa olsun yanınızda bulundurabileceğiniz sağlam ve çeşitli etkilere dayanıklı Samsung B2100 cep telefonu ile yaz mevsimi boyunca içiniz rahat olabilir.

  Samsung B2100 cep ve ilk izlenimler
  Samsung B2100 cep telefonu, içinde sağlam bir ürünün bulunduğu açıkça belli olan basit bir kutu içerisinde geliyor. Ürün paketi üzerinde "Son Derece Dayanıklı" ibaresi yazılı bulunuyor ve telefonun kendisi ile ilk defa karşılaştığınız zaman da bunu açıkça görebiliyorsunuz. Su geçirmez şekilde kaplı olan tuş takımı, sağlam tasarımı ve suya dayanıklı yapısı telefonu görünümünü tamamlıyor. Tuş takımı ve ekranın, üzerlerinde toz tutmak gibi ufak bir eksiği var. Ayrıca, arka kapağı kilitleyen mekanizma son derece sıkı monte edilmiş. Bu nedenle, SIM kartınızı seri şekilde değiştiremiyorsunuz. Samsung B2100 cep telefonu ele çok iyi oturan bir yapıya sahip ve cihazın tasarımı bu tür diğer dayanıklı ve sert modellere kıyasla göze hoş gelen bir görünüm sergiliyor. Telefonun yanında standart olarak gelen aksesuarlar ise şarj cihazı, kulaklık ve kullanım kılavuzlarından oluşuyor

  Samsung B2100 cep telefonu menüsü
  Telefonun yön tuşlarının yanı sıra orta kısımda iki tane daha buton yer alıyor ve bunlardan bir tanesi menüye erişim sağlıyor. Ayrıca, dört yön butonuna ayrıca fonksiyonlar da tanımlanabiliyor ve böylece SMS mesaj gönderme, Bluetooth menüsü gibi fonksiyonlara hızlı bir şekilde erişilebiliyor. Samsung B2100 Xplorer'ın çok iyi yapılandırılmış olan menüsü düzgün ve hızlı bir kullanım sağlıyor. On iki adet ikon ile telefonun her özelliğine kolayca erişebiliyorsunuz. Ancak, özellikle ev ve ofis dışında parlak güneş ışığı altında hangi ikonun seçili olduğunu görmek biraz zor. İkonlar seçildiklerinde hafif şekilde büyüyorlar. Sembolle alakalı yazılar ekranın üst kısmında görüntüleniyor ve ayrıca doğal olarak imlecin konumunu da görmek istiyorsunuz.

  1.3 megapiksel dijital kamera
  Samsung B2100 cep telefonunun entegre kamerası 1.3 megapiksel çözünürlüğe sahip. Buradan da telefonu kamera özelliğinin sadece ek bir fonksiyon olduğu anlaşılıyor. Benzer seviyedeki pek çok dayanıklı cep telefonu modelinde dijital kamera özelliğine hiç yer verilmiyor. Telefonunuzun ekranın arka plan görüntüsü olarak kullanma amacıyla fotoğraf çekebilmek hoş bir özellik ancak gerçek anlamda ciddi fotoğraflar çekmeyi planlıyorsanız Samsung'un bu modelinin size göre olmadığını ifade etmeliyiz. Kameranın çözünürlüğü çok düşük ve otomatik netleme özelliği de yok. Öte yandan kamera uygulaması hızlı bir şekilde açılıyor ve fotoğraf çekim işlemi de çok kısa sürüyor. Elbette bunu başlıca nedeni kamerada otofokus olmaması. Samsung B2100 Xplorer telefonun kamerası dijital fotoğrafların yanı sıra video kayıt da gerçekleştirebiliyor.

  Samsung B2100 ile müzik dinleme
  Telefonun menüsü içerisinde müzik çalar seçeneğine de yer verilmiş. Mevcut hafızasının genişletilebilir olması sayesinde Samsung B2100 cep telefonunu bir müzik çalar olarak da kullanabiliyorsunuz. Böylece dış mekan sporları yaparken veya deniz kıyısında otururken müzik keyfi yaşamak olanaklı. Müzik çalar fonksiyonu sade bir yapıda ancak yine de sevdiğiniz şarkıları rahatlıkla dinleyebiliyorsunuz. Müzik çalar aktif hale getirildiğinde telefonda bulunan multimedya dosyalarını bulmak için bir arama işlemi gerçekleştiriyor. Bunun ardından, bulunan şarkılar sanatçıya, albüme, türüne veya en son çalınma durumuna göre sıralanabiliyor. Müzik çalar konusunda her şey çok düzenli ve kolay bulunur bir yapıya sahip. Samsung'un Xplorer cep telefonu makul bir hoparlöre sahip ancak şarkı dinleme konusunda telefonlar birlikte gelen kulaklıkla daha iyi sonuç veriyor.

  Samsung B2100 cep telefonu özellikleri
  Aşırı soğuk ve sıcaklar, yere düşmeler ve hatta su vb maddelerle temas; Samsung'un bu modelinin dayanamadığı zorlu koşul yok gibi. Göze hoş gelen tasarımı ve çizgileri bu cep telefonunun ne kadar dayanıklı olduğu konusunda sizi yanıltabiliyor. Cihaz, sağa sola atılabilen Sonim modelinden de dayanıklı. Samsung'un güvenilir yapısı kendisini testte de kanıtlamış durumda. Samsung B2100 cep telefonu aşırı hava koşullarına ve rutubete dayanıklı olduğu gibi el feneri özelliğiyle karanlıkta yolunuzu görmenizi de sağlıyor. Ayrıca, entegre FM radyo özelliği de mevcut ve radyodan kayıt yapılabiliyor. Samsung'un dayanıklı modeli B2100 Bluetooth bağlantı özelliğine sahip. Bluetooth bağlantı özelliği sayesinde Samsung B2100 cep telefonunu sadece araç kitinize veya kulaklığa bağlamakla kalmıyor aynı zamanda dilerseniz diğer kullanıcılarla resim ve şarkı dosyalarını birbirinize gönderip alabiliyorsunuz.+ Yorum Gönder
samsung 2100
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi