Kökü kullanılan tıbbı ve aromatik bitkiler nelerdir?

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Kökü kullanılan tıbbı ve aromatik bitkiler nelerdir? ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap: Etken maddeler nedir?

  Aktif maddeler taşıyıcıları ilaç işleme vücut için kolaylaştırmak olarak hareket inaktif maddeler, aksine bazı ilaç değer sağlayan bir ilaç bileşenleri vardır. Dönem "aktif maddeler" de pestisit sektöründe bir formülasyon içinde aktif pestisitler tanımlamak için kullanılır. Her iki durumda da, bu maddeler anlamıyla "aktif", uygulama veya yenmesi üzerine belirli bir işlev yapmaktadır.

  Birçok ilaç ve bu maddeler arasındaki etkileşim ilacın işlevini için kritik olabilecek birçok aktif madde birleştirir. Onlar kontrollü şartlar altında formüle çünkü içinde sentetik ilaç bileşik, üreticiler sıkıca, onların aktif içeriklerin güç kontrol edebilirsiniz. Bitki ve dikkatli onların formülasyonları olmalıdır doğal kaynaklı ürünler kullanmak şirketleri, aktif maddelerin etki gücü geniş, dışarı üreticinin kontrolü olan faktörlere bağlı olarak değişebilir çünkü.

  Marka uyuşturucu dikkatle patentli ve aktif maddeler kontrollü güveniyor. Bir kez patent geçilmek ve rakipleri jenerik versiyonları yapabilir, jenerikler genellikle, çoğunlukla formülü orijinal ilaç ile aynı aynı aktif maddeler kullanın. Bazen Ancak, üreticilerin ilaç etkinliğini üzerinde derin bir etkisi olabilir küçük değişiklikler yapabilirsiniz. Farklı bir inaktif madde Örneğin, kullanımı yanlışlıkla ilaç veya etken maddeler için farklı bir kaynak kullanımının güç değişebilir bir ilaç biraz farklı etkileri ile meydana gelebilir.

  sayaç ilaç üzerinde, aktif maddeler her zaman arkasında listelenen durumunda. Bu iyi bir fikir aktif maddeler jenerik markalar genellikle aynı ve çok daha az mağaza markaları daha pahalıdır hangi satın almak ilaç, göz önünde karşılaştırmak olabilir. Öksürük şurubu, örneğin, kökten farklı üreticisine bağlı olarak, ancak fiyatlı olabilir aktif maddeler aynı olacaktır. satın savvy alışveriş için para kaydedebilirsiniz önce karşılaştırılması ilaç.

  Inaktif maddeler de yardımcı maddeler olarak bilinen fonksiyonları bir dizi gerçekleştirebilirsiniz. Örneğin, bazı aktif maddeler çok iyi vücut tarafından absorbe edilemez, onlar çözülebilir yardımcı madde ile böylece vücut bunları işleyebilirsiniz kombine olmalı. Diğer durumlarda, aktif maddeler çok güçlü, ve bir yardımcı ile birleştirerek doz üzerinde daha fazla kontrol sağlar; bir yardımcı olmadan, güçlü bir hap bir iğne başı büyüklüğünde olabilir, ama bir yardımcı madde ile, içine formüle edilebilir daha büyük ve yönetilebilir.+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi