Uzman jandarma başvuru formu doldurma

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Uzman jandarma başvuru formu doldurma ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Uzman jandarma başvuru formu doldurma

 2. 2
  Hakan Demir
  Özel Üye

  Cevap:
  Kısaca Uzman jandarma başvuru formu doldurma

  2013 Jandarma Uzman Çavuş alımı başvuru formu sayfamıza hoş geldiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl içerisinde de Kara Kuvvetleri Komutanlığı çeşitli bölgelerde istihdam etmek üzere çok sayıda jandarma uzman çavuş alımı yapacağını duyurdu. Askeri personel olarak görev almak isteyen takipçilerimiz olabileceği için sizleri başvuru formu hakkında bilgilendirmek istedik. Kararınızı verdiyseniz ve uzman çavuş olacaksanız yazımızın devamında yer alan bağlantıları kullanarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

  2013 Jandarma Uzman Çavuş Alımı Başvuru Formu Doldur
  2013 yılı içerisinde çok sayıda uzman çavuş alımı yapılmasının temel sebebinin profesyonel asker sistemine geçiş yapılması olduğu düşünülmektedir. Hayatınızın geri kalanını vatana adayıp uzman çavuş olmak istiyorsanız detaylı bilgiye ve başvuru formuna uyg.jandarma.tsk.tr/BilgiEdinme/FORM/frmBsvUyari.aspx adresinden ulaşabilirsiniz.

  Uzman çavuşlar her tayin döneminde bir doğu bir de batı olarak atanmaktadırlar. Bir kez doğu görevi yapmanız yeterli olmayacaktır. Öncelikle bunu bilmenizi tavsiye ederiz. Çünkü birçok kişi sadece bir doğu görevi olduğunu düşünüyor ve ilerleyen zamanlarda bu mesleği bırakmak istiyor. Hakkınızda hayırlısı neyse onun olmasını temenni ederiz.
 3. 3
  Ziyaretçi
  Uzmanlik basvurusu yapmak istiyorum+ Yorum Gönder
uzman jandarma başvuru formu,  uyg.jandarma.tsk.trBilgiEdinmeFORMfrmBsvUyari.aspx,  jandarma uzman çavuş başvuru formu doldur,  www.jandarma.tsk.tr başvuru formu doldur
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 8 kişi