Bakarsan Bağ Bakmazsan Dağ Olur Hakkında Kompozisyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Bakarsan Bağ Bakmazsan Dağ Olur Hakkında Kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Bakarsan Bağ Bakmazsan Dağ Olur Hakkında Kompozisyon
  Soru: Her yerde aynı kompozisyonu buldum bende bu başlıkla ılgılı şu kompozisyanu yazdım;
  Bakımı gereken şeylere gereken özen gösterilir ve sürekli olarak bakımı yapılırsa onun bize her zaman faydası olur. Ancak gereken bakım yapılmazsa dağ gibi sorunla da karşılaşabiliriz. Bazı şeyler böyledir işte, bakarsan sana fayda sağlar, bakmazsan zarar görürsün. Bunun için özen gösterilmesi gereken şeylere gerekli özeni göstermeliyiz.

  Bir çiftçi olduğunuzu varsayarsak tarlalarınızla, ekinlerinizle ilgilenmeniz gerekir. Onlara gereken özeni gösterip gerekli bakımını yaparsanız bu ekinler yetişir ve bunlardan faydalanabilirsiniz. Ancak hiçbir bakım yapmazsanız ektiğinizle bırakırsanız yetiştirdikleriniz talan olabilir, çeşitli hayvanlar tarafından zarar verilebilir.

  Sadece çiftçilik değil, her meslekte işimize gereken özeni göstermemiz bize yarar sağlayacaktır. Aksi bir durumda zarar görmemiz olasıdır.

  buldum umarım işinize yarar veya bundan esinlenerek kendiniz bir kompozisyon yazarsınız :)
  ? 2. 2
  Ensar
  Özel Üye

  Cevap:
  buldum umarım işinize yarar veya bundan esinlenerek kendiniz bir kompozisyon yazarsınız
  eyvallah kardeş..... 3. 3
  Ziyaretçi
  Açıklamalar yaparak konular hakkında yardımcı oldunuz çok güzel olmuş TEŞEKKÜRLER 4. 4
  Ziyaretçi
  Aynen cnm yaa çok güzel bir kompozisyon olmuş

+ Yorum Gönder
bakarsan bağ bakmazsan dağ olur kompozisyon,  bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur kompozisyon,  bakarsan bağ olur bakmazsan dağ olur ile ilgili kompozisyon
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi