Hayırlı Olsun Mesajı

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Hayırlı Olsun Mesajı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  ACİL
  Özel Üye

  Cevap: sadece iki çeşit mesaj çeşidi var.
  Bir bütün oluşturduğunuz bugün birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz birbirine… Zaman çok kısa, yasam boyu birlikteliğe adım attığınız su andan itibaren birbirinizin kalbini kırmamaya ve hep sevgi dolu olmaya özen gösterin. Bir hayati tüm güzellikleriyle paylaşmanız dileğimle? Mutluluklar!

  Eğer yanınızda olsaydım size simsimi sarılır, yasam boyu gözlerinizdeki ışıltının devam etmesini, birbirinizi daima sevmenizi ve hep neşe içinde, huzurlu bir hayat sürmenizi dilerdim. İşte bu mesaj da benim orada söyleyemediklerime aracılık ediyor. Elleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Omur boyu mutluluklar sizin olsun!

  Birlikte gülebilmek, gezebilmek, mutlu olabilmek, şaşkınlıklar ve sevinçler yasayabilmek için, en önemlisi de birbirinizi hep sevebilmek için bolca “zaman”ınız olmasını diliyorum? Elleriniz ve gözleriniz birbirinden hiç ayrılmasın! Mutluluklar?

  Paylaştıkça çoğalan tek şey sevgidir, evlilik gibi bir noktayla ebedileştirdiğiniz sevginizin hep çoğalmasını dileriz… Yaşamınız boyunca güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. Omur boyu mutluluklar dilerim?

  Ebedi sevgi yolunda attığınız bu ilk adımda belki yanınızda yokum ama bilin ki tüm kalbim sizinle. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Tüm yaşantınız boyunca birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yasayın! Birlesen elleriniz ve kalpleriniz birbirinden hiç ayrılmasın. Mutluluklar!

  Bir bütün olmak için birlesen elleriniz ve kalpleriniz bir daha hiç ayrılmasın ve her zaman sevgi dolu baksın gözleriniz? Hayat boyu birlikte ilerlemeye karar verdiğiniz yolda, güneş hep önünüzde olsun ki gölgeler ardınızda kalsın. ömür boyu mutluluklar?

  Nikâhınıza gelemiyorum. Ama mutluluk dileklerimi iletemeyecek kadar da uzakta değilim. Beyaz güvercinler yolluyorum size buralardan, hayatınıza sevgi, mutluluk ve huzur versin diye. Birlikte en güzel günleri, en neşeli anları ve sevginin doruklarını yaşayın. Mutluluklar dilerim.


  İŞYERİ AÇILIŞ MESAJLARI

  Yeni iş yeriniz hayırlı olsun.
  Hayırlı, uğurlu olması dileği ile…
  Hayırlı olması dileği ile…
  Yeni yerinizde hayırlı ve bol kazançlar dilerim.
  Yeni iş yerinizi kutlarız.
  Açılışınızın hayırlara vesile olmasını diler, bol kazançlar temenni ederiz.
  Hayırlı olmasını diler, bu ilk adımın daha nice adımlara vesile olmasını temenni ederiz.
  Yeni iş yeri açılışınızın, size mutluluk ve başarı getirmesini diler, her şeyin gönlünüzce gerçekleşmesini temenni ederiz.
  ESPRİLİ İŞYERİ AÇILIŞ MESAJLARI

  Ortak yeni işyerin hayırlı olsun. Ortak diyorum bak :) Hayırlı olsun kardeşim.
  Böyle bir yer açmak da nerden geldi aklına! Hay aklınla bin yaşa :) Hayırlı olsun, bol kazançlar dilerim.
  İş yeri açmışsınız, ne iş :) Hayılı olsun kanka. Bol kazançlar dilerim.
  Yeni işyeri açmışsın, seninki benden kara :) Hayırlı olsun. Başarılar dilerim kardeşim.
  Ne zaman açtın burayı :) Hiç haberimiz olmadı :) Hayırlı uğurlu olsun kardeşim. Allah bol kazanç nasip etsin.
  Bana sormadan hiçbir iş yapma demiştim. Sen iş yapmamış iş yeri açmışsın :) Hayırlı olsun.
  Senden de işyeri sahibi oldu ya :) Helal olsun kardeşim. İyi dileklerim seninle.
  İş yeri açmışsın ama burda Zeki Müren’de bizi görecek mi :) Hayırlı olsun kardeş. 3. 3
  Ziyaretçi
  fazla bakma kafayaparmış+ Yorum Gönder
hayırlı olsun mesajları,  hayırlı olsun mesajı,  hayirli olsun mesajlari,  yeni işin hayırlı olsun mesajları,  hayırlı olsun sözleri
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 4 kişi