Sevelim Sevilelim Bu Dünya Kimseye Kalmaz ile ilgili yazı

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Sevelim Sevilelim Bu Dünya Kimseye Kalmaz ile ilgili yazı ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Sevelim Sevilelim Bu Dünya Kimseye Kalmaz ile ilgili yazı

 2. 2
  fecr
  Özel Üye

  Cevap: SEVMEK HERŞEYE RAĞMEN SEVMEK

  Sevmek,sevilmemiş olmanın verdiği acıya değecek kadar güzeldir.
  İnsan herşeye rağmem sevebilirmi?Bence sever çünkü unutacak kadar acizse zaten sevgi denen n imetten nasibi alamamışıtır.Sevmek eylemi insanın kalbine sıkılmış bir kör kuşundur bu kurşunu cerrahlar dahi kalbimizden çıkartamaz ne varki bu kurşun bizi öldürmek içinde kafi gelmez.

  Düşünün sevdiğiniz size bir gülünce herşeyi unutmazmısınız hayata sonuna kadar rest çekmezmisiniz.O bakışlar,elini tuttuğunuz o ilk gün ilk kez seni seviyorum diye haykırışınız o sevgiyi o sevgiliyi size unutturabilirmi.Karşılığı olmasa sevdanın buna ragmen seviyorsan eger yarini ve ant içiyorsan unutmayacağım diye işte sen gerçek aşıksın.

  Sevmek saatlerce telefonda konuşmak, günde onlarca kez mesajlaşmak değildir.
  Sevmek sevdiğinin bakışlarında ermektir.
  Sevmek onun uğrunda yaşama göz kırpmaktır.
  Sevmek o mutlu olduğunda seninde olmandır.
  sevmek sevmek sevmek herşeye rağman sevmek sevilmemiş olmanın verdiği acıya değecekkadar güzel olan tek şeydir. 3. 3
  fecr
  Özel Üye
  Sevmek ve Sevilmek İhtiyacı

  Hepimiz sevilmekten büyük bir mutluluk duyarız. Bebekler ilk sevgiyi annelerinden öğrenirler. Annenin çocuğuna gösterdiği sevgi ona güven verir. Sevilen çocuk sevmeyi öğrenir. Sevilmeyen kişi sevmesini de bilmez. Çocuğun en büyük korkusu anne sevgisini kaybetmektir. Onun anne ile olan bağlılığı, emzirme ile daha da kuvvetlenir. Çocuk meme emerken hem fizyolojik ihtiyacı karşılanır, hem de anne ile olan yakınlığından duygusal yönden doyurulur. Çocuk anne sevgisinin yanısıra, baba, kardeşler varsa büyükanne, büyükbaba ve evdeki diğer yetişkinlerden de ilgi ve sevgi bekler. Ailedeki bütün bireylerin kendisiyle ilgilenmeleri ve onu sevmeleri çocuğu mutlu eder.
  Sevgi ve şefkat, insan hayatında besin, hava ve su kadar önemli ihtiyaçlardandır.+ Yorum Gönder
sevelim sevilelim bu dünya kimseye kalmaz kompozisyon,  sevelim sevilelim dünya kimseye kalmaz ile ilgili kompozisyon,  sevelim sevilelim bu dunya kimseye kalmaz komposizyon
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi