Youtube de kullanıcı ismimi nasıl değiştirebilirim

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Youtube de kullanıcı ismimi nasıl değiştirebilirim ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: YouTube kullanıcı adınızı Google'ın diğer hizmetlerinde kullandığınız, Google+ profilinizdeki adla değiştirebilirsiniz. Yüklediğiniz herkese açık videolar, oynatma listeleri ve yaptığınız yorumlar, beğenileriniz ve abonelikleriniz tam adınızla ilişkilendirilebilir veya isterseniz tam adınızla ilişkilendirilmesini istemediğiniz içerikleri gizleyebilir ya da silebilirsiniz.
  Google genelinde bir kimliği Kanalınızda kullanmak için Kanalınızın Google Hesabı'nda bir Google+ profiliniz olmalıdır. Orada bir profiliniz yoksa hemen oluşturabilirsiniz. Profili oluşturmadan önce YouTube Kanalınızda oturum açtığınızdan emin olun.
  Google+ profilinizi oluşturduktan sonra, işlemi başlatmak için hesap ayarlarınızın Gelişmiş bölümüne gidin ve YouTube'da tam adımı kullanmaya başla'yı tıklayın.
  Not: Bu olanağı kullanıcılarımıza kademeli olarak sunmaktayız. Hazır olduğunda bu seçeneği ayarlarınızda bulabilecek ya da YouTube'da yükleme veya yorum yaparken görebileceksiniz.

  YouTube; video, oynatma listesi, yorum, beğeni ve abonelik sayısı gibi hangi içeriklerin adınızla ilişkilendirileceğini bilmenizi sağlar. Adım adım hepsinin üzerinden geçmek ve herhangi bir şeyi gizlemek ya da silmek isteyip istemediğinize karar vermek için İçeriğimi incele'yi tıklayabilirsiniz.
  Not: Videolarınızı, oynatma listelerinizi, beğenilerinizi ve aboneliklerinizi daha sonra herkese açık hale getirmeyi seçebilirsiniz ancak silinen yorumlar kurtarılamaz.

  İçeriğinizi incelemeyi bitirdiğinizde, YouTube Kanalınızı tam adınızla kullanmaya başlamak istediğinizi onaylamanız istenir.Adımı güncelle'yi tıklayın, hepsi bu kadar! Artık YouTube'da ve Google'ın diğer tüm hizmetlerinde aynı adı kullanıyorsunuz.


  Bize ulaşın
  Hâlâ sorularınız varsa veya daha fazla yardıma ihtiyaç duyuyorsanız bu iletişim formunu doldurarak YouTube Destek Ekibi'ne e-posta gönderebilirsiniz. Bizimle iletişim kurduğunuz için teşekkür ederiz!
 3. 3
  Ziyaretçi
  Teşekkür ederim forumalev 4. 4
  Ziyaretçi
  çok teşekkürler az daha kafayı yiyecektim ama sizin sayenizde adımı değiştirdim ve rahatladım teşekkürler forum alev

+ Yorum Gönder
youtube adımı nasıl değiştirebilirim
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi