Aldatan Koca Pişman Olup Tevbe Ettiyse Ne yapmalıdır

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Aldatan Koca Pişman Olup Tevbe Ettiyse Ne yapmalıdır ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1

 2. 2
  mumsema
  Özel Üye

  Cevap:
  Aldatan Koca Pişman Olup Tevbe Ettiyse Ne Papmalıdır
  Elbetteki Affedilmelidir:) 3. 3
  Zehra
  Üye
  cok zor ve agir bir durum fakat Allah icin sonra da cocuklarin icin (eger ki varsa) affetmelisin, bu insan sadece senin affetmenimi yoksa Allahinda affina da siginmismi ona bakmalisin, ilk Allaha siginanin tevbesi ve pismanligi daha inandirici ve güvenlidir kanaatimce.


  Günahlar zehirli bal gibidir. Ve insan zehirli balın sancısını hemen idrak edemez. Önce tatlı ve hoş gelir. Fakat sonra zehrin kıvrandıran sancısı başlar ve insan karanlık girdaplara, çıkmaz sokaklara, limansız sahillere sürüklenip gider. Neticede hem bu dünyasını hem de öteki dünyasını berbat eder.

  Sorularla islam Editör
  M. Ali Seyhan  Aldatma, kadın-erkek hangi cins tarafından yapılırsa yapılsın son derece kötü, acı ve çirkin bir şeydir fakat bir bayan olarakda sunu söylemek isterim aldatana hak verdigimden degil de sadece düsünmenizi isterim, esiniz eve geldiginde huzur bulmali bu cok önemli, esinizi eve geldiginde tebessümle karsilayin, eve gec saatlerde geldiginde yine nerde kaldin degilde günün nasil gecti diyip ac olup olmadigini sormaniz size olan bagi daha güclü hale getirecektir bu gibi hal ve hareketler ne kadar basit de görünse gercekden ailede ki huzurun etkileci bir parcasidir.


  vesSelam 4. 4
  LadyA
  Yeni Üye
  İhanete son derece karşıyım lakin çoğu erkeğin zaaflarına karşı gelemediğini biliyoruz ve o yüzden kim ile aldattığına bağlı diyorum.

  bir de toplumumuzun ataerkil olduğunu ve boşanan kadınların 2.sınıf insan muamelesi görüleceği için boşanmayıp gönülsüz, mutsuz evliliğini devam ettirdiği aklıma geldi.O yüzden kim ile aldattığına bağlı diyorum üzülerek.

+ Yorum Gönder
islamda aldatan koca
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi