Fenerbahçe altyapısına özeleştiri

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Fenerbahçe altyapısına özeleştiri ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  Fenerbahçe altyapısına özeleştiri
  Soru: Fenerbahçe SK seçmeleri..
  bizzat kendim gittim ama seçilemedim ve 1600 kişi katılıyordu sadece 3 kişiyi beğendiler ve onlarıda altyapıya almamışlar deniyorlarmış...
  ayrıca fenerbahçe'nin ben altyapıdan cıkmıs iyi bir oyuncusunu goremedim maalesef ben bir fenerbahçeli olarak çok üzülüyorum..
  Boşuna diğer amatör kulüplere para ödeniyor.15 yaşındaki çocuk için bile para veriyorlar. bakın dikkat edin bütün büyük takımlarda ( barcelona milan inter ajax vs ) en az 1 altyapıdan yetişmiş oyuncu ilk 11 de oynuyor galatasaray'ın altyapsıına kimse laf söyleyemez fakat mustafa sarp yerine bu sene emre çolak cok iyi olurdu diye düşünüyorm yani o gençlerle 10 sene sonra Galatasaray muazzam bir takım olacak diye düşünüyorm.
  neyse fenerbahçe'ye dönelim 15 yaşındaki çocuk icin milyarlar ödüyorlar yazık halbuki futbol okuluna akademi grubuna bir göz atsalar mükemmel yetenkler var..benim kuzenimde fenerbahçenin futbol okulunda oynuyor..dereağzında kuzenimin antremanı bittikten sonra 95 akademi grubu girdi sahaya ben biraz saha kenarından izledim..gerçekten içim acıdı.. fenerbahçe'nin bu para dağıtmasına o gurp yaklaşık 20 25 kişilikti o antremanda maç yaptılar ve u 13 u 14 u15 seyretmiş biri olarak ordan en az 5 çocuk altyapıda oynar ...
  İçlerinden bir tanesine hayran kaldım çocuk 96 lıymış..adı Burak cok mücadele ediyordu ve onun fiziğinde biri icin tekniği hiç fena değildi yaklaşık 185 87 boylarındaydı .benim gözlemlerime gore altyapıda kesinlikle oynar..
  ? 2. 2
  Ziyaretçi

  Cevap: eline sağlık+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 2 kişi