Yanlışı gören yanlışı yapan kadar suçludur kompozisyon

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Yanlışı gören yanlışı yapan kadar suçludur kompozisyon ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Aykal
  Bayan Üye

  Cevap: Yanlışı gören yanlışı yapan kadar suçludur kompozisyon

  Yaşantımızda her türlü işlerle karılaşabilir ve farklı insanlarla tanışabiliriz. ancak bu hayatta bizleri uyarıp nasihatler veren kişiler oldukça azalmış bir şekildedir.

  Yapılan yalnışları birilerinin gördüğünde uyarıp düzenlemesi üzerimizdeki sorumluluklardandır. Biz insanların yanlış işler yapmamız gayet doğal bir olaydır ,ancak bile bile yalnış olduğunu gördüğümüz halde yapıyorsak işte o zaman suçlu konumunda oluruz.

  Çevrede olan yalnışları düzeltmek ve o kişileri uyarmak kişinin birbirleri üzerindeki sorumluluklarıdır, yapılan yalnışları görmezden gelmemeli ve doğru olanın yapılması için elimizden geldiğince yardımda bulunalımki hayatta düzenli ve huzurlu bir şekilde yaşayıp gidelim.

  şunu unutmayalımki yapılan yanlışları gördüğümüz halde uyarmıyor ve düzeltmiyorsak o kişinin yaptığı hata kadar bizlerde suçlu ve bu işte mesuliyet sahibi oluruz.
  Yazan: Forumalev.net
 3. 3
  Ziyaretçi
  Kompozisyon harika süper şahane 4. 4
  Ziyaretçi
  Çok güzel yazmışsın beğendim.

 5. 5
  Ziyaretçi
  harika bir site

+ Yorum Gönder
yanlisi goren ve elini uzatmayan yanlisi yapan kadar sucludur ,  yanlışı gören ve elini uzatmayan yanlışı yapan kadar suçludur kompozisyon,  yanlışı gören ve elini uzatmayan yanlışı yapan kadar suçludur,  yanl,  yanlışı gören ve elini uzatmayan yanlışı yapan kadar suçludur anlamı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 9 kişi