PTC Nedir , PTC Hakkında Bilgi

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden PTC Nedir , PTC Hakkında Bilgi ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi

  PTC Nedir , PTC Hakkında Bilgi

 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: ptc bi bu anlamda mevcut.

  Ptc nedir ve nasıl kazanılır?  Ptc, türkçede tıkla kazan anlamındadır. Ptc siteleri ise geniş anlamıyla internet üzerindeki reklam siteleridir. Ptc site kullanıcıları bu reklamlara tıklar ve genelde 30 saniye bekleyip 0,01 $ kazanırlar. Sistem bu şekilde işler. Reklamverenler bu sitelere gösterim başına ücret ödemektedir.

  Günümüzde internet kullacılarının sayısı günlük olarak milyonlarla ifade edilmektedir. İnternete bağlandığımız andan itibaren reklam bombardımanı içindeyiz. Ve google gibi arama motorları bu reklamlar sayesinde yıllık yaklaşık olarak 4 milyar $ kar yapmaktadırlar. İnternetteki pastanın her geçen gün büyüdüğünü düşünürsek bu pasta daha da büyüyecektir. Pastanın büyümesiyle ptc sitelerine verilen önem artacak ve pastadan en büyük payı google gibi arama motorları alamayacaktır.


  --Televizyonu düşünecek olursak; hepimiz bir program takip ederken araya reklam girmesinden hiç hoşlanmayız. Ya da reklam çıktığında hemen kanal değiştiririz. Bir de şöyle düşünelim. Sadece reklam yayını yapan bir kanal olsa, bu hedefine daha çabuk ulaşmaz mı? Reklam kanalını takip edenler kanalı zaten reklam izlemek için takip edecekler. Belki hedef kitle azalacak ama amaca daha çabuk ulaşılacak.
  --İşte ptc siteleri de internetin reklam kanallarıdır. Bu reklam kanallarının ileride televizyonlarda da ortaya çıkacağını düşünüyoruz.
  Bizim size tavsiyemiz bir ptc sitesine üye olurken biraz araştırma yapmanız ve scam list(sahte siteler) listesine bakmanız. Biz bu sitede ptc piyasasının en iyi ve en güvenilir sistemlerini incelemeye çalıştık. Ve elimizden geldiğince en güncel scam(sahte) listesini sizinle paylaşacağız. Herkese bol kazançlar…
  Peki, Ptc siteleri bize neden ödeme yapar?
  Bu sorunun cevabı basittir. Çünkü, sizin her tıklamanız için ptc siteleri, size ödediğinin yaklaşık 3-5 katı kadar kazanır. Bu da onlar için oldukça güzel bir kazançtır.
  Ptc siteleriyle Bir Ayda Ne kadar kazanabilirim?
  -- Ptc siteleri tıklama başına genelde 0,01 $ ödeme yaparlar. Ptc sitelerinde günlük ortalama 5 ila 10 arasında reklam çıkmaktadır. Örneğin, 10 reklam çıkan bir Ptc sitesine her gün tıklarsanız aylık kazanabileceğiniz miktar 0,01$ x 10Tık x 30Gün=3$ olur. 20 tane Ptc sitesine üye olur ve hergün, düzenli olarak tıklarsanız aylık kazanacağınız minumum miktar 60$'dır. Bizim garanti tekliflerimizle de bu miktar rahatlıkla 70$ civarına ulaşacaktır.

  Peki Ayda 60 $ Kazanmam için Günlük Ne Kadar Zaman Gerekir?
  --Aynı anda birden çok ptc sitesinde reklamlara tıklamanız mümkün. Ayda 60 $ bir kazanç istiyorsanız en az 20 tane ptc sitesine üye olmanız gerekir. Bu da hergün ortalama 150-200 reklam görüntülemeniz anlamına gelir. Ama, üye olduğunuz 20 siteye tıklamanız, siteye tıklamanız günlük 30 dk'dan fazla zamanınızı almayacaktır emin olun. Çünkü, bütün siteleri aynı anda tıklayacaksınız. Örnek olarak, benim üye olduğum yaklaşık 50 siteye tıklamam, günlük en fazla 50 dakikamı alıyor. Fakat, sitelere tıklamak için kesinlikle Firefox'u kullanmanızı öneririz. Sekmeler özelliği olduğundan İnternet Explorer'a göre çok daha kısa sürede reklamlara tıklamanızı sağlar. Bir ayda harcadığınız zaman ne kadar, bir de ona bakalım: 30x30=900 dk.=15 saat. Yani kısacası toplamda 1 iş gününden sadece biraz fazla çalışarak, aylık en az 60 $ civarı bir gelir elde ediyorsunuz.


  Hala Ayda 60 $ benim için yeterli Değil Diyorsanız
  --İşte burada referans sistemi devreye giriyor. Arkadaşlarınızı sisteme kayıt ederek Ptc sitelerinden oldukça iyi gelir elde etmeniz mümkün. Sistem nasıl işliyor?. Genelde, alt üyeniz yaptığınız kişilerin tıklaması başına % 100 veya %50 pay alıyorsunuz. Yani, tıklama başına 0,01$ kazandığınız bir sitede sisteme kazandırdığınız alt üyenizden de gelir elde edebiliyorsunuz. İşte biz, ref-back sistemimizle sizden kazandığımızın önemli bir kısmını size geri ödüyoruz. Böylece, kazançlarınız katlanıyor. Şimdi bir de şu örneğimizi inceleyelim:
  -- Günlük ortalama 10 tane reklam çıkan bir ptc sitesine 20 tane arkadaşınızı alt üyeleriniz olarak üye yaptırdınız. Şimdi olası kazancınızı hesaplayalım:
  ** Sizin tıklamalarınızdan aylık kazancınız: 0,01x10x30= 3$
  **Arkadaşlarınızın da, her gün reklamlara eksiksiz tıkladığını düşünelim. Alt üyelerinizden aylık kazancınız: 0,01$ x 10Reklam x 20Arkadaş x 30= 60$ olacaktır. Yani toplamda 63 $ kazanacaksınız. Bu hesabımızın sadece bir ptc sitesi için geçerli olduğunu hatırlatalım. 15-20 tane Ptc sitesiyle aylık ne kadar kazanabileceğinizi siz hesaplayabilirsiniz.

  Peki, Kazandıklarımızı Nasıl Alacağız?
  Bunun için de, kesinlikle açmamız gereken PAYPAL ve ALERTPAY hesaplarıdır. Bunlar, sadece mail adreslerimizle işlem yapmamızı sağlayan sanal bankalardır. Ve tüm Ptc siteleri bu iki bankayı kullanmaktadır. Her ikisi de Türkiye'ye ödeme yapmaktadır. Ben de ödemelerimi bu sanal bankalar üzerinden veya isteğe göre Türkiye'deki banka hesaplarınız üzerinden yapacağım. Yalnız, Ptc sitelerindeki kendi miktarlarınızı almak için bu hesapları, her durumda açmalısınız. İsimlerin üzerine tıklayarak üye olabilirsiniz. İlk açtığınızda hesabınız onaysız olacaktır. Ben Hala Bu Sistemlerin Gerçek Olabileceğine İnanmıyorum.
  --Eğer hala fikriniz değişmediyse sitedeki diğer internetten para kazanma yolarını denemenizi öneririz.

  alıntı 3. 3
  velair
  Yeni Üye
  ptc siteleri az para kazandırır arkadaşlar. eğer para kazanmak istiyorsanız network firmalarını deneyin ya da affiliate marketingle uğraşın. 4. 4
  one1
  Yeni Üye
  sadece 1 güvenilir ptc sitesi vardır o da neo
  burada ödeme kanıtları da var :

  http://netmoneymakingart.blogspot.com

 5. 5
  balporsugu34
  Yeni Üye
  arkadaşlar ptc işini hafife almamanızı öneririm 20 tane siteye hiç yatırım yapmadan üye olsanız günde 1 saat harcayarak aylık 60-70 minumum dolar para getiriyor en azından elektrik su faturanızı filan ödersiniz tabi clickban ve satış ortaklığı gibi daha etkili yollarda var fakat ben en basit olanı tercih ettim kendi adıma aşağıdaki sitelerden ödeme alıyorum sadece en güvenilir olanlar ve hızlı ödeme yapanların linkini verdim denemek isteyen referansımla üye olur istemeyenin canı sağ olsun :D

  http://www.PaidToClick.in/index.php?ref=balporsugu34

  http://www.cashium.net/?rid=balporsugu

  http://www.onbux.com/?r=bal34

  http://www.neobux.com/?r=balporsugu34

 6. 6
  deniz78
  Yeni Üye


  Arkadaşlar Türkiye’de birçok kişinin üye olduğu onbux.com ile sizde tanışın.Yapmanız gereken ücretsiz üye olmak ve her gün sadece beş dakikanızı ayırıp günlük reklamları izlemek/tıklamak. Her gün dört-beş reklam izleyerek/tıklayarak paranızı biriktirmeye başlayabilirsiniz. Onbux.com yaptığı ödemelerle güvenilirliğini ispatlamış bir sitedir.Biraz azim ve biraz sabırla sizlerde ayda 100$ ile 600$ arası para kazana bilirsiniz.

  Vaktini internette geçirenlerin üye olmasını tavsiye ederiz.

  Nasıl üye olacağınız ve reklamları nasıl izleyeceğiniz/tıklayacağınız ve diğer bilmeniz gerekenler burada detaylı olarak anlatılmıştır. Lütfen tamamını dikkatlice okuyunuz.  Resimli anlatım için Facebook:  üye olmak için:

  Yukarıdaki bu linkten siteye üye oluyorsunuz. Site İngilizce fakat kayıt ücretsiz ve çok kolay. Yukarıdaki link açılmıyor ise kopyalayarak adres satırına yapıştırın ve sayfayı açın.

  Açılan sayfada orta kısımda register yazan linke tıklayın. Üyelik bilgilerinizi girmeniz gereken sayfa açılacak. Buraya sırası ile;

  USERNAME: kendinizin belirleyeceği kullanıcı adını yazıyorsunuz.
  PASWORD: kendinizin belirlediği parolanız.
  PASWORD CONFİRMATİON: belirlediğiniz parolayı tekrar yazıyorsunuz.
  PIN: kendinize belirlediğiniz pin kodunu yazıyorsunuz.
  E-MAİL: kendi e-mail adresiniz.
  ALERTPAY/PAYPAL EMAİL: kendi e-mail adresinizi tekrar yazıyorsunuz
  REFERRER: aynen kalsın boş ise ens78 yazın.
  BIRTH YEAR: doğum tarihinizi giriyorsunuz.

  VERİFİCATİON CODE: Güvenlik kodu(aşağıdaki kutucukta çıkan harfleri doğru olarak yazıyorsunuz)


  REGİSTER: kayıt butonuna tıklıyorsunuz

  Bilgilerinizde bir hata veya eksiklik yok ise onay kodunun girileceği ekran açılacaktır. Onaylama işlemi bitene kadar sayfayı kapatmayın.
  Onay kodunuz kayıt esnasında belirttiğiniz e-mail adresinize gönderildi. Gelen postalarda görünmüyor ise spam veya gereksiz postaların içinde olabilir.
  Gelen onay kodunu yeni açılan sayfada

  Validation Code: satırına gireceksiniz.
  Image Verification: satırına alt kutuda yazan üç harfi yazın
  FINISH REGISTRATION: alttaki bu tuşa tıklayınca işlem tamamlanıyor.


  Şimdi Reklamları takip etmek için

  LOGIN: Sağ üst kısımdaki Logine (giriş) Tıklayın
  USERNAME: Kullanıcı adınız
  PASWORD: Parolanız
  VERİFİCATİON CODE: alttYandaki harfleri yazın

  LOGIN: logine tıklayarak girişi tamamlayın  VİEW ADVERTİSEMENTS (veya VIEW ADS): Reklamlara ulaşacağınız link veya ilk girişte ekranın üst kısmında mavi olarak yazılmış kullanıcı adınızın yanında rakamlar (1-4-5) o gün tıklamanız gereken reklam sayısı yazar.Bu iki yerden takip edeceğiniz reklamlara ulaşa bilirsiniz.

  Günlük reklam olarak 4 veya 5 reklam çıkıyor.
  Kutuların içindeki kırmızı yazılara tıklıyorsunuz.
  Kutu içinde çıkan mavi noktaya tıkladığınızda yeni sayfada reklam açılıyor.30 saniye bekliyorsunuz. İnce içi boş beyaz bir çizginin içi yeşil olarak dolmaya başlayacak.
  5 harf çıkacak en soldaki harfin karşılığına tıklayıp birkaç saniye bekleyin onay yazısından sonra diğer reklamlara geçebilirsiniz.
  Günlük düzenli olarak takip etmeye ve reklamlara tıklamaya devam edin.
  Reklamlar her 24 saatte bir kez kazandırıyor.
  Reklamları sırayla açın, aynı anda hepsine tıklamayın.
  Referansınız ile yeni üyeler kaydedin, kazancınız katlansın.

  Referansınız ile kullanıcı kaydetme

  Referansınız ile yeni kullanıcılar toplamanız ve onları sisteme kaydettirip reklamları düzenli tıklamalarını sağlamanız sizin kazancınıza da fayda edecektir.
  Sistemden hızlı verim alabilmeniz için bu gerekli olan bir şeydir.
  Referansınızla üye kaydetmenin en kısa şekli üye olacak kişinin üyelik bilgilerini girişi esnasında Referrer: satırına sizin kullanıcı adınızı yazmasıdır.
  İkinci yol ise;
  Üye olduktan sonra sizinde bir referans üyelik adresiniz oldu. Bu adres linkini görmek için Onbux.com adresine giriş yapın
  Ana menüde sol tarafta bulunan menüler içinde “GLOBAL” başlığı altında bulunan “Banners” yazan yere tıklayın.
  Açılan sayfada altında Your referral link yazan http://www.onbux.com/ ?r =........
  Şeklin de bir adres var. Bu adresin son kısmında sizin kullanıcı adınız yazıyor olmalı. İşte bu kırmızı adres satırı sizin referansınız ile üye toplamanız için gerekli olan adres. Kişilere bu adresi gönderdiğinizde bu adresi açarak üyelik bilgilerini girdiklerinde sizin alt üyeniz olmuş olacaklar.

  Bilmeniz gerekenler:

  Bir bilgisayardan bir üyelik yapın, üye olduğunuz aynı internet hattını ve bilgisayarı kullanarak bağlantı yapın.

  24 saat içinde sadece bir IP adresi kullanarak reklamları görüntüleyebilirsiniz. Diğer taraftan, giriş yapmak için birden fazla IP adresi kullanabilirsiniz. Aksi her türlü girişimde hesabınız sonlandırılabilir. Proxylerden veya paylaşılmış ağ ortamlarından (Örneğin, okullar, ortak kullanılan LAN'lar, Internet cafeler vs) girişlere izin verilmez.

  Eğer, ayrı bir internet bağlantısı sonucunda farklı bir IP adresi olan ev arkadaşınız varsa tavsiye edebilirsiniz. Sahte IP adresi veya Proxy kullananların tüm hesapları önceden haber verilmeksizin derhal iptal edilir.


  Referansınız ile üye olanların tıklamalarından kazanabilmeniz için sizinde düzenli takip etmeniz gerekiyor. Takip etmediğiniz gün referansların kazançları hesabınıza etki etmez.

  Forum sayfasında bulunan Türkçe bölümden daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

  Referans kiralayarak daha hızlı kazanabilirsiniz.

  Daha çok referans kiralayın daha hızlı ve daha çok kazanın.Kazandıklarınız referans kiralıya bilir ve günlük kazancınızı arttıra bilirsiniz.

  Resimli anlatım için Facebook:

  Onbux.com TıklaKazan sayfamıza üye olabilirsiniz


  Bol kazançlar.

 7. 7
  deniz78
  Yeni Üye
  Clicksia.com

  Tıklama Kazancı: 0.003$ -0005 $
  Ref Tıklama Kazancı:

  Min.Ödeme: 1$
  Süresi: 24 saat
  Reklam Sayısı: 12-13 reklam

  Ödeme Türü: PayPal, AlertPay


  Sayfayı açtıktan sonra, "Join Us" düğmesine tıklıyorsunuz ve gerekli alanları
  dolduruyorsunuz.

 8. 8
  deniz78
  Yeni Üye
  paidtoclick.in

  Tıklama Kazancı: 0.0003$
  Ref Tıklama Kazancı: 0.005$
  Minimum Ödeme: 0.02$
  Ödeme Süresi: 1 gün
  Reklam Sayısı: 100-200 arası
  Ödeme Türü= PayPal ve AlertPay


  Adresine girdikten sonra, "Register" düğmesine tıklatıyorsunuz ve gerekli alanları dolduruyorsunuz. 9. 9
  deniz78
  Yeni Üye  ptcservice.net

  Tavsiye edeceğim yeni bir site daha
  Ben henüz ödeme talep etmedim ama,Ödeme alan kişiler var.

  Üyelik ve reklam izleme kolay
  Türkçe forum sayfası mevcut


  Tıklama Kazancı: 0.001$
  Ref Tıklama Kazancı: 0.001$
  Ödeme Süresi: Anında
  Reklam Sayısı: 11 reklam
  Ödeme Türü: PayPal, AlertPay
 10. 10
  deniz78
  Yeni Üye
  EleBux.com

  Tavsiye edeceğim bir site daha
  üyelik ve reklam izleme kolay
  Türkçe forum sayfası mevcut

  Tıklama Kazancı: 0.01$
  Ref Tıklama Kazancı: 0.005$
  Minimum Ödeme: 2$
  Ödeme Süresi: Anında
  Reklam Sayısı: 4
  Ödeme Türü= PayPal ve AlertPay 11. 11
  deniz78
  Yeni Üye

  BUXESS.com

  İçerik olarak onbux ile neredeyse aynı
  üyelik ve takibi kolay site


  Üyelik Türü: Standart
  Tıklama Kazancı: 0.01$
  Ref Tıklama Kazancı: 0.005$
  Minimum Ödeme: 50 tık
  Ödeme Süresi: 7 gün içinde
  Reklam Sayısı: 4 reklam
  Ödeme Türü: PayPal, AlertPay
 12. 12
  raktan
  Yeni Üye
  AŞAĞIDAKİ LİNKLERDEN PTC SİTELERİNE ÜYE OLABİLİRSİNİZ.

  NEOBUX, ONBUX, AOBUX, VCBUX, GLOBOBUX, BUXESS
  NEOBUX: http://www.neobux.com/?r=raktan
  ONBUX: http://www.onbux.com/?r=raktan
  AOBUX: http://www.aobux.com/?ref=raktan
  VCBUX: http://www.vcbux.com/?r=raktan
  GLOBOBUX: https://globobux.com/index.php?ref=raktan
  BUXESS: http://www.buxess.com/register.php?ref=raktan

+ Yorum Gönder
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 1 kişi