Kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası dostunun yüz karası düşmanının maskarası

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası dostunun yüz karası düşmanının maskarası ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  Hasan
  Özel Üye

  Cevap: Her insan, yaşam süresi içinde bir iş tutmak, para kazanarak kendi geçimini sağlamak zorundadır.Belli bir yaş düzeyine gelen hiçbir insanın bir başka insan üzerinde asalak olarak yaşama hakkı yoktur.

  Tembellik, cahillik ya da başka kusurlar yüzünden bunu başaramayanlar, dostları için bir utanç kaynağı olurlar.Ayıplanır, aşşağılanırlar.Düşmanları ise bununla da yetinmeyip bu kişileri --------lik ve rezillikle suçlarlar.

  Böylesi aşşağılanarak yaşamaktansa, kişi her insan gibi belli bir iş tutmalı, üretmeli ve karşılık olarak da şerefli bir biçimde kendi geçimini sağlamalıdır.

  ALINTI+ Yorum Gönder
kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası dostunun yüz karası düşmanının maskarası,  kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası dostunun yüz karası düşmanının maskarası kompozisyon,  kim kazanmazsa bu dünyada bir ekmek parası dostunun yüz karası düşmanının maskarası anlamı
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 5 kişi