Hiç görülmemiş icatlar lazım

+ Yorum Gönder
Yudumla ve Soru(lar) ve Cevap(lar) Bölümünden Hiç görülmemiş icatlar lazım ile ilgili Kısaca Bilgi
 1. 1
  Ziyaretçi


 2. 2
  ÆSiя
  Özel Üye

  Cevap: Su ile çalışan dijital saat

  Hem çevreci olayım, hem de ilginç ürünlerle evimi donatayım diyorsanız, bu saat size göre. 4 şık rengi ile teneke kutulara altı ayda bir su eklemeniz sayesinde saatiniz düzenli olarak çalışabiliyor. Böylelikle pil harcamadan dijital saate sahip oluyorsunuz.

  Fiyatı da değişik bir ürün için oldukça uygun. Benim baktığım sitede 17 dolar deniyor ama meşhur uluslarası açık artırma sitesinde biraz daha farklı bir fiyatı var.


  -----

  Uyandırana Kadar Susmayan Puzzle Çalar Saat


  Çeşili hayvan deneylerinde ve çocuklara (0-3 yaş) oyuncak niyetine kullanılan bu şekilleri görmüşsünüzdür. Bu puzzle tarzındaki şekiller ile çalar saati birleştiren bu saat, istediğiniz saatte sizi gerçekten uyandırmak için tasarlanmış. Çalar saat, Kurduğunuz zamana gelince üzerinde bulunan şekiller yerlerinden fırlıyor ve siz şekilleri doğru yerleştirene kadar da susmuyor.

  Normal bir insan için oldukça kolay bir puzzle olsa da uyku sersemiyle uğraşması biraz çileden çıkarıcı bir boyut kazanabilir.+ Yorum Gönder
dünyada hiç görülmemiş icatlar,  dünyada hiç yapılmamış icatlar,  hiç görülmemiş icatlar,  görülmemiş icatlar,  hiç yapılmamış icatlar
5 üzerinden 5.00 | Toplam : 6 kişi